Strona główna » Zwierzęta » Żegna się ze swoją papugą przed śmiercią, reakcja ptaka jest przytłaczająca

Żegna się ze swoją papugą przed śmiercią, reakcja ptaka jest przytłaczająca

Żegna się ze swoją papugą przed śmiercią, reakcja ptaka jest przytłaczająca

Margaret była bardzo blisko ze swoim zwierzęcym ptakiem, któremu nadała imię Charlie – papuga! Byli kimś więcej niż tylko najlepszymi przyjaciółmi. Ta dwójka zawsze była blisko siebie. Jednak ich życie przybrało inny obrót, gdy u Margaret zdiagnozowano raka. Opowiadamy wam o tym wszystkim!

Małgorzata dała swojej papudze dużo miłości!

Margaret adoptowała papugę, gdy miała 21 lat, a ptak miał zaledwie 1 rok. Miała z nim szczególną więź w porównaniu do wszystkich innych gatunków. Obsypywała małego ptaka czułością i przywiązaniem. Były więc dla siebie przez ponad 50 lat.

Z czasem, Margaret i jej papuga Charlie stali się bratnimi duszami. szczególnie po śmierci jej męża. Ptak utrzymywał ją w szczęściu i dobrym nastroju. Tak było zwłaszcza po śmierci jej męża.

Czytaj więcej
Ten pies odmawia opuszczenia grobu, policja otwiera go i pozostaje bez wyrazu!

Jednak staruszka była zdiagnozowano u niej raka , a na leczenie było już za późno. Mimo to była bardzo dzielna, a papuga dawała jej siłę do dalszej walki.

Żegna się ze swoją papugą przed śmiercią, reakcja ptaka jest przytłaczającaŹródło : Capture Instagram

Osoby z jej otoczenia wiedziały, przez co przechodzi i zaakceptowały kręcącą się w pobliżu papugę. Małgorzata nie chciała, by ptak wiedział, że jest choraAle pewnego dnia było z nią coraz gorzej.

Małgorzata musiała podjąć decyzję!

Nie mogła już o siebie zadbać. Jej włosy stawały się coraz cieńsze i trudno było jej się poruszać. Doskonale zdawała sobie sprawę, że potrzebuje pomocy. Margaret podjęła więc decyzję o pójściu do hospicjum. Stało się tak, mimo że nie mogła zabrać ze sobą papugi.

Mijały miesiące i tęsknił za papugą. Sarah, kierowniczka hospicjum, zauważyła zawadiacki uśmiech Margaret. Myślała o wszystkich chwilach, które spędziła z Charliem. Chciała jeszcze raz zobaczyć swojego wiernego towarzysza, nawet jeśli miałby to być ostatni raz.

Czytaj dalej
Ratuje starszego psa, a później odkrywa coś niesamowitego

Podczas gdy Sara ścieliła łóżko Małgosi, ta poprosiła ją, by je ścieliła. by opowiedziała jej więcej o tej słynnej papudze. Następnie pacjentka opowiedziała o wszystkich dobrych czasach z mężem, który miał na imię Jack, oraz z Charliem. Sarah słuchała uważnie starszej pani. Margaret i jej mąż prawie potrącili papugę podczas jazdy na skuterze. To był początek ich niesamowitej historii.

Margaret stała się bardzo blisko z Sarą. A kiedy jej nie było, była samotna. Przez pewien czas wyglądało na to, że leczenie działa u staruszki, ale nie trwało to długo. Musiała przerwać chemioterapię, bo jej organizm przestał reagować na leczenie. Małgorzata przed wyjazdem potrzebowała zobaczyć swoją papugę.
Żegna się ze swoją papugą przed śmiercią, reakcja ptaka jest przytłaczającaŹródło : Capture Instagram

Ostatnie godziny Małgosi z papugą!

Sara była wtedy zajęta szukaniem papugi. Najwyraźniej ptak również potrzebował zobaczyć swojego właściciela. Pracownicy schroniska, w którym przebywał ptak oraz pracownicy hospicjum sprawili Małgosi niespodziankę. Oboje byli przepełnieni radością, gdy spotkali się ponownie. Małgosia otworzyła swoje serce dla Charliego, który również czuł, że jego właścicielowi jest źle.

Nadszedł czas rozstania tych dwojga. Przy okazji pożegnania, papuga wypowiedziała słowo „Kocham cię dla Małgorzaty. Ta ostatnia była bardzo wzruszona i odpowiedziała. „Ja też cię kocham, Charlie. Tak bardzo, bardzo. Dziękuję, że jesteś tak szczególną częścią mojego życia.. Tuż po tym, jak schronisko przywiozło Charliego, starsza pani odeszła. Była to spokojna śmierć, gdyż była otoczona i co najważniejsze, pierwsza zobaczyła Charliego.

Czytaj dalej
Jednooki strapiony kociak zostaje adoptowany, jego przemiana robi wrażenie!

Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.