Strona główna » Zwierzęta » Załamał się, gdy cudem odnalazł swojego psa, zagubionego 6 lat temu, ale już z innym właścicielem.

Załamał się, gdy cudem odnalazł swojego psa, zagubionego 6 lat temu, ale już z innym właścicielem.

© Załamał się, gdy cudem odnalazł swojego psa, zagubionego 6 lat temu, ale już z innym właścicielem

Dla wielu ludzi psy naprawdę zajmują szczególne miejsce w ich życiu. Psy to wspaniałe stworzenia które dają nam czystą, szczerą miłość i okazują nam swoją lojalność. Co więcej, zaskakują nas swoją inteligencją. Zachęcają również do zdrowego stylu życia.

Odnajdują zaginionego psa po sześciu latach, ale był już u innego właściciela

Chociaż nie wszystkie psy są takie same, mają pewne wspólne cechy. Jedną z rzeczy, która nigdy nie przestaje nas zadziwiać, jest ich zdolność do zapamiętywania tych, którzy w pewnym momencie ich życia obdarzyli je uczuciem.

Młody mężczyzna doświadczył jednego z momentów swojego życia, kiedy ponownie spotkał się ze swoim psem, który zaginął sześć lat temu. W tym krótkim filmie możemy zobaczyć bezgraniczną miłość, jaką młody człowiek czuje do swojego psa, pomimo upływu tylu lat.

Aby przeczytać
To najgłośniejsze zwierzę na świecie: jego hałas jest imponujący!

Załamuje się, gdy cudem odnajduje zaginionego 6 lat temu psa, który był już u innego właścicielaŹródło : Capture Instagram

Na wideo, widzimy młodego mężczyznę w samochodzie, gdy nagle widzi swojego zwierzaka znikającego w oddali. Ale nie był sam. Inna osoba towarzyszyła mu w czymś, co wydawało się być zwykłym spacerem.

Kiedy się zatrzymał, młody człowiek wysiadł z samochodu i zawołał psa. Pies rozpoznał niesamowicie jego głos i nie może się powstrzymać od podekscytowania. Następnie próbował uciec, ale jego nowy pan trzymał go na smyczy i trochę kontrolował jego podekscytowanie.
Cudem odnajduje swojego psa, zagubionego 6 lat temuŹródło : Capture Instagram

Chociaż nowy właściciel psa jest nieco zdezorientowanypodszedł do samochodu i pozwolił swojemu pupilowi na interakcję z młodym mężczyzną. Z pewnością był to magiczny moment dla byłego właściciela i jego psa.

Później nowy właściciel psa wyjaśnił, że znalazł go na ulicy i adoptował. Uczynił go swoim najlepszym przyjacielem i członkiem swojej rodziny. Co więcej, poprosił poprzedniego właściciela psa, aby go nie zabierał. Nawiązał bardzo silną więź ze zwierzęciem i nie chciał go stracić.

Czytaj więcej
Jak ten zaginiony przez 7 miesięcy pies pokonał 100 km w poszukiwaniu pomocy

Pies wyglądał na całkowicie zdrowego i szczęśliwego

Jego były właściciel podziękował za tak dobrą opiekę nad swoim byłym wielkim przyjacielem.

Na szczęście dwaj młodzi ludzie doszli do porozumienia. Zgodzili się na zmianę opiekować psem. Od teraz ten uroczy kłębek sierści będzie miał radość dzielić życie z dwiema rodzinami, które nie szczędzą wysiłków, aby był szczęśliwy.

pic.twitter.com/Myzc2Ef0eM

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 2 kwietnia 2023 r.

Czytaj więcej
Znajduje psa zakopanego po szyję i zdaje sobie sprawę, że nie jest sam

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy zapoznanie się z kategorią Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.