Strona główna » Nowosci » Zagadka wizualna: czy potrafisz znaleźć część kostki, która została usunięta? Masz 20 sekund.

Zagadka wizualna: czy potrafisz znaleźć część kostki, która została usunięta? Masz 20 sekund.

Sprawdź swój logiczny umysł, próbując znaleźć brakującą część kostki.

Dlaczego nie spróbować tego nowego wyzwania wizualnego, aby sprawdzić swoje zdolności intelektualne? To świetny sposób na pracę nad swoim umysłem w przyjemny sposób. Pobudzi to twoją pracę mózgu, dając jednocześnie możliwość rozproszenia się i odciążenia pomiędzy zadaniami. Jedyne co musisz zrobić to uzupełnić kostkę w wyznaczonym czasie. Uważaj! Ostrzegamy. Ta wizualna zagadka jest daleka od łatwości. Trzeba dać z siebie wszystko, aby osiągnąć sukces.

Gra w kostkę: jakie są jej zasady?

Na przedstawionym zdjęciu widać kostkę z brakującą częścią. To co musisz zrobić, to uzupełnić go tak, aby powstał idealny, regularny wielościan. Aby to zrobić wystarczy dodać jedną z 6 mini kostek widocznych na zdjęciu.

© Grudna

 

To powiedziawszy, nie możesz po prostu wybrać jednego na chybił trafił lub podnieść go bez myślenia. Jest tylko jeden element, który idealnie pasuje do dużej kostki. W szczególności kostka ma czarne i białe paski tworzące dobrze zdefiniowany geometryczny wzór na każdym z jej kwadratowych boków. To właśnie ten szczegół komplikuje zagadkę. Musisz znaleźć część, która jest zgodna z tymi danymi.

Aby wyzwanie było jeszcze trudniejsze, nakładamy ograniczenie czasowe. Musisz znaleźć odpowiednią mini kostkę w ciągu 20 sekund. Po tym czasie uznajemy, że nie udało się.

Kilka wskazówek, jak odnieść sukces w wyzwaniu

Przed rozpoczęciem odliczania radzimy się skupić. Będzie to potrzebne, aby móc przeanalizować obraz i znaleźć logikę za nim. Musisz zrozumieć, że jest to sześcian o symetrycznych kształtach i liniach. Jedynie kolor pasm i tło wyróżniają każdą kwadratową twarz. Przyjrzyj się dokładnie szczegółom i spróbuj dopasować kolory. Dzięki temu łatwiej będzie Ci znaleźć odpowiedź.

Czy znalazłeś właściwą odpowiedź? Dowiedz się poniżej

Czy podjęliście wyzwanie i w końcu znaleźliście brakujący element układanki? Gratuluję. Z pewnością masz doskonałe umiejętności wizualne i logicznej analizy. Jeśli jednak zabrakło Ci czasu i nie udało się, to nie jest to problem. Prawidłowa odpowiedź to fragment u góry po prawej stronie.

© Grudna

 

Jeśli ta zagadka Cię zachwyciła, nie wahaj się odkryć naszych innych wyzwań i testów osobowości. Pomiędzy testami na inteligencję a wyzwaniami wizualnymi będziesz miał co ćwiczyć i mijać czas.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.