Strona główna » Nowosci » Zagadka: Rozwiąż tę zagadkę, dowiadując się, jak działa ten ciąg logiczny i znajdując brakującą liczbę.

Zagadka: Rozwiąż tę zagadkę, dowiadując się, jak działa ten ciąg logiczny i znajdując brakującą liczbę.

Mamy zagadka aby sprawdzić swoje umiejętności rozwiązywania problemów. Zagadka polega na odkryciu, jak działa ciąg logiczny i określeniu brakującej liczby. Wielu próbowało znaleźć rozwiązanie, ale niewielu się to udało.

Tylko najlepsi byli w stanie rozszyfrować sekwencję i odkryć poprawną odpowiedź. Po której byłbyś stronie? Czytaj dalej, aby poznać zasady gry testu.

Co to za zagadka?

Przyjrzyj się uważnie poniższemu obrazkowi. Zawiera on sekwencję liczb, które nie zostały wybrane losowo. Ich rozmieszczenie zostało dobrze przemyślane.

Twoim zadaniem jest odgadnięcie brakującej liczbywłaśnie tam, gdzie na obrazku znajduje się znak zapytania. W każdym razie nie ma potrzeby się spieszyć, ponieważ nie ma limitu czasu. Będziesz musiał użyć maksymalnej koncentracji, aby wykorzystać wszystkie szanse po swojej stronie.

Legrisou.fr

Jakie są dobre powody, aby rozwiązać tę zagadkę?

Jest kilka korzyści z rozwiązania tej łamigłówki. Po pierwsze, skupia się na związkach między rzeczami. Nie tylko dodajesz lub mnożysz, ale także szukasz podobieństw.

To ćwiczenie jest zatem bardzo umysłową aktywnością , która stymuluje mózg. Pamiętaj, że mózg to mięsień, który należy regularnie ćwiczyć.

Odpowiedź: Oto brakująca liczba w tym matematycznym ciągu liczbowym

Odpowiedź to 55. Oto matematyczna demonstracja tego wyniku:

5 × 6 = 30.

5 + 6 + 19 = 30

Podobnie 7 × 7 = 49

7 + 7 + 35 = 49

Zatem :

8 × 9 = 72

8 + 9 + ? = 72

8 + 9 + 55 = 72

Legrisou.fr

Czy znalazłeś te same rozwiązania?

Osoby, które rozwiązały tę łamigłówkę, należą do tych, które dobrze radzą sobie z liczbami. Należy zauważyć, że jest to bardzo rzadka cecha, która jest bardzo poszukiwana w wielu dziedzinach zawodowych. Z drugiej strony, jeśli ci się nie udało, to w porządku. Być może matematyka nie jest dla ciebie.

Jeśli chcesz dobrze wypaść na teście, najważniejszą rzeczą jest ćwiczenie mózgu na tego rodzaju problemach tak wiele razy, jak to możliwe.

Możesz udostępnić tę łamigłówkę za pośrednictwem sieci społecznościowych. Będzie to okazja dla znajomych, aby podjąć wyzwanie i dowiedzieć się, jakie będą ich wyniki.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.