Strona główna » Zwierzęta » „Zachowują się jak ludzie”.

„Zachowują się jak ludzie”.

Dziwne filmy z psami terroryzują internet: „Zachowują się jak ludzie”

Nie ma wątpliwości, że psy są „najlepszym przyjacielem człowieka. Ze względu na ich wielką lojalność i charyzmę, poświęca się im mądrą uwagę. W sieci krążą nawet historie o psach, które czekają na powrót swoich panów… nawet jeśli ci nie żyją od lat. Niestety, niektórzy tiktokerzy nie widzą tego w ten sposób. Podjęli inicjatywę skompilowania najbardziej przerażających filmów ze zwierzętami.

Psy zachowujące się jak ludzie przerażają TikTok

Dowodem na to jest fakt, że Mundo_paranormals jest poświęcony rozpowszechnianiu filmów horror odzyskane z internetu. W jednym z nich występuje dziwne zjawisko. Zdaniem weterynarzy lub właścicieli psów obserwacja jest jasna. Psy odtwarzają gesty i postawy ludzi.

Po obejrzeniu tych dziwnych filmówkilku internautów zaproponowało własną teorię ewolucji. Według nich coraz częściej właściciele zwierząt domowych uczłowieczają swoje zwierzęta. Dlatego nierzadko zdarza się, że znacząco zmieniają swoje zachowanie:

Czytaj dalej
5 smutnych i uroczych memów z kotami do udostępnienia na WhatsApp

Z jednej strony są tacy, którzy uważają, że to prawie normalne. „W ostatnich czasach psy żyją bardzo blisko ludzi. Dlatego ich rozwój ma sens. Po co stawiać im przeszkody?

Z drugiej strony garstka wierzy, że „jesteśmy w nowej erze, w której psy będą ewoluować we własnym tempie”. Krótko mówiąc prawdopodobieństwo poślizgu jest bardziej istotne niż kiedykolwiek. Podobnie jak kameleon, czworonożny przyjaciel „nabiera nawyków, które nie są dla niego zbyt spójne”. Kto będzie miał ostatnie słowo? W chwili, gdy Tekpolis pisze te słowa, tajemnica pozostaje tajemnicą!

Psy, które widzą duchy, również straszą internautów

Kolejne zjawisko przeraża użytkowników TikTok. Kiedy widzą psy bawiące się z cieniami lub duchami, nie rozumieją sensu. Co gorsza, czują, że złe wibracje wdzierają się do hodowli lub domu. Jak można je usunąć bez wpływu na równowagę plemienia? Kiedy kamery smartfonów zdołają uchwycić ten moment, szybko go transmitują.

Czy tego rodzaju epizody są częścią Twojego codziennego życia? Opowiedz nam o tym! W międzyczasie proponujemy obejrzeć to całkowicie nieedytowane i niesamowite wideo ! Trzymajcie kapelusze, zaraz wejdziecie w burzliwą strefę! To oczywiste, nasi przyjaciele psy nie robią niczego tak jak wszyscy inni.

Do poczytania
Skąd mam wiedzieć, czy jestem ulubioną osobą kota?

/d8Bk4CvCIf

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 19 maja 2023 r.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.