Strona główna » Nowosci » Wyzwanie wizualne: Otwórz oczy i spróbuj dostrzec 3 błędy. 95% internautów nie potrafi!

Wyzwanie wizualne: Otwórz oczy i spróbuj dostrzec 3 błędy. 95% internautów nie potrafi!

Czy uważasz, że twój umysł jest wystarczająco ostry, aby rozwiązać to nowe wyzwanie wizualne?

Czy uważasz, że masz umiejętności, aby z łatwością poradzić sobie z tym wizualnym wyzwaniem? Jeśli tak, to będziesz musiał dać z siebie 100%, inaczej poniesiesz porażkę. Celem tego testu jest znalezienie 3 anomalii na przedstawionym obrazie w minimalnym czasie. Potrzebna będzie nie tylko logika, ale i dobra zręczność wzrokowa. Jeśli czujesz się na siłach, aby podjąć wyzwanie, zapraszamy do odkrycia zasad gry.

Jak podjąć to nowe wyzwanie?

To wizualne wyzwanie jest przede wszystkim ćwiczeniem sprawdzającym Twoje zdolności poznawcze. Dzięki niej z jednej strony pobudzisz swój mózg, a z drugiej zapewnisz sobie krótką rozrywkę. W tym wyzwaniu wizualnym masz obraz pary siedzącej na piasku, cieszącej się romantyczną chwilą razem. Zakochani cieszą się plażą w środku nocy. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej ilustracji, można zauważyć, że zawiera ona pewne nieścisłości. Więc to, co musisz zrobić, to znaleźć te błędy. W sumie są trzy. Im szybciej je zlokalizujesz, tym bardziej sprawny będzie twój umysł.

Jeśli chcesz za wszelką cenę odnieść sukces w tym wizualnym wyzwaniu na portalach społecznościowych, musisz spróbować się skoncentrować. Jest to warunek konieczny, jeśli chcesz być jedną z niewielu osób, którym udało się znaleźć błędy. Trzeba też mieć na tyle bystre oko, by móc odróżnić to co prawdziwe od tego co fałszywe.

Rozwiązanie wyzwania wizualnego: czy znalazłeś 3 anomalie?

Czy po krótkim czasie udało Ci się dostrzec niespójne elementy w obrazie? Jeśli tak, to gratulujemy, bo na pewno masz dobrą ostrość widzenia i doskonały zmysł logiczny. Z drugiej strony, niezależnie od tego, ile czasu Ci to zajmuje, nie udało Ci się zlokalizować błędów? To nie jest problem. Poniżej przedstawiamy Wam odpowiedzi na to wyzwanie

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.