Strona główna » Zwierzęta » Wszystko, co musisz wiedzieć przed zabraniem psa na plażę

Wszystko, co musisz wiedzieć przed zabraniem psa na plażę

Nadeszły wakacje, a psy bohaterowie. Ci, którzy zabierają je do miejsc turystycznych, dzielą z nimi wiele czasu. Jeszcze, pewne środki ostrożności są niezbędne, jeśli wybieramy się na plażę.

Po pierwsze, pamiętaj, że większość plaż nie pozwala na posiadanie zwierząt domowych. Po drugie, jeśli zamierzasz zabrać je na spacer do morza lub na piasek, zrób to wcześnie rano lub późno w nocy.

Ponieważ piasek jest bardzo gorący i palący, mogą ulec poparzeniu, a co za tym idzie – zranieniu. Dlatego tak jak chronisz swoje stopy, chroń również łapy swojego psa lub twój pet.

Uważaj na morze

Bądź ostrożny jeśli chodzi o zwierzęta, zwłaszcza jeśli masz Golden Retriever lub Labrador. Twój pupil może zapaść się w piasek i nie być w stanie samodzielnie się wydostać.

Weź ostrożność do użytku uprzęże lub smycze rozszerzalny które pozwalają zwierzęciu wejść do wody, pływać, bawić się, ale zawsze być bezpiecznym.

Źródło : Capture Instagram

Kiedy jesteś pewien, że zwierzę reaguje na twoje polecenia, zwłaszcza gdy prosisz go o wyjście, możesz wtedy zaoferować mu luksus zabawy swobodnie i bez problemów.

Jakie problemy może powodować słona woda?

To może spowodować drażniące zapalenie spojówek. Może dostać zapalenia żołądka od połykania słonej wody lub mieć biegunkę. Pamiętaj o tym, aby zawsze spłukiwać swojego pupila pod prysznicem, ponieważ zasolenie może również uszkodzić jego skórę.

Kolejne pytanie ważne to ten z kałachów. Zawsze miej przy sobie worek do zbierania odchodów. ich odchody. Jeśli więc Twój pies wypróżni się w piasku, wszyscy wokół nie będą musieli tego znosić. Zbierz więc jego odchody i wyrzuć do kosza.

Źródło : Capture Instagram

Udar cieplny można rozpoznać na jego skórze. Jeśli weźmiesz trochę skóry w pobliżu jego ramienia, lub w dolnej części szyi, i zrobić fałdę, można określić, czy jest nawilżona, czy nie. Jeśli zwierzę ma skórę nawilżony, ci ostatni znajdą szybko Jeśli skórze brakuje wody, powrót do normalnego położenia potrwa nieco dłużej.

Objawy daje również nos i dziąsła. Jeśli wydają się suche, a zwierzę nie jest aktywne jak zwykle, może to być udar cieplny. W tym przypadku przykrycie zwierząt ręcznikami lub użycie lodowatej wody może pogorszyć sytuację.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.