Strona główna » Zwierzęta » Właściciel psa, który zniknął 6 lat temu, myślał, że otrzymuje fałszywe wiadomości, odkrywa niewyobrażalne!

Właściciel psa, który zniknął 6 lat temu, myślał, że otrzymuje fałszywe wiadomości, odkrywa niewyobrażalne!

Właściciel psa, który zniknął 6 lat temu myślał, że otrzymuje fałszywe wiadomości, odkrywa nie do pomyślenia!

Wielkie niespodzianki zawsze zdarzają się, gdy najmniej się ich spodziewasz. W każdym razie przez to właśnie musiał przejść właściciel tego psa. Po utracie swojego pupila na kilka lat, skontaktowało się z nim schronisko z dobrą wiadomością. Czworonóg został odnaleziony.

Pies: Przyjazd Buddy’ego do schroniska!

Historia ta miała miejsce w Raytown, Missouri, USA. Opowiada o psie, który nazywa się Buddy. Przyjazd do schroniska Midwest Animal RescueTen na początku wydawał się bardzo nieśmiały. Ale po przebywaniu tam przez jakiś czas, zwierzę rozwinęło sympatię do personelu. W rzeczywistości Erin Morse, założyciel i dyrektor stowarzyszenia, rozmawiał z The Dodo o zwierzęciu. I najmniej możemy powiedzieć, że dobrze zna czworonoga.

Właściciel psa, który zniknął 6 lat temu, myślał, że otrzymuje fałszywe wiadomości, odkrywa nie do pomyślenia!Źródło : Capture Instagram

Z tego co powiedziała nam Erin Morse, Buddy Buddy był „trochę przestraszony w schronisku”. Ale z czasem pies „szybko stopił serca pracowników i wolontariuszy”, kontynuuje. To powiedziawszy, dyrektor bardzo dobrze pamięta przybycie zwierzęcia do schroniska. Jak wyjaśniła, był „brudny, ale zdrowy”. Dodała, że „jęczał i walił w drzwi klatki za każdym razem, gdy ktoś przyszedł, chcąc się wydostać”.

Buddy ma właściciela!

Buddy po powrocie miał kilka kontroli. Na przykład, został poddany przez chip identyfikacyjny. Podobno dopiero potem było wiadomo, że pies ma właściciela. Gdy schronisko zdało sobie z tego sprawę, próbowało skontaktować się z właścicielem, wysyłając maile. Niestety, wiadomości te pozostały bez odpowiedzi. Pomimo tego zespół Midwest Animal Rescue nie zdecydował się poddać.

Tym razem próbowali skontaktować się telefonicznie bezpośrednio z właścicielem Buddy’ego. W końcu udało im się nakłonić właściciela psa do przekazania mu dobrych wieści. Ponowne spotkanie ze swoim pupilem sprawiło mu wiele radości. Jego rewelacje zaskoczyły wolontariuszy. Według niego, teraz już m.in. 6 lat temu , że poszukiwał czworonoga.

Właściciel psa, który zaginął 6 lat temu myślał, że otrzymuje fałszywe wiadomości, odkrywa rzecz nie do pomyślenia!Źródło : Capture Instagram

Ps: Ponowne spotkanie, które świetnie się ogląda!

Podobno jest w 2017 O tym, że właściciel znalazł Buddy’ego w schronisku, zanim go adoptował. Niestety, pies uciekł z jego domu wkrótce potem. Próbował więc znaleźć go, jeżdżąc po Springfield, ale bezskutecznie. Oczywiście wiadomość, że Midwest Animal Rescue powiedział mu, była wielką niespodzianką. Nie tracił czasu, aby przyjść po zwierzę.

To powiedziawszy, właściciel udał się prosto do schroniska, aby znaleźć Buddy’ego. I to, pomimo. 4 godz. czasu podróży między nimi. Kiedy dotarli na miejsce, pies natychmiast rozpoznał swojego pana. Jak powiedziała Erin Morse: „Mały Buddy poszedł prosto do swojego taty, a jego mały ogonek merdał”. Ponowne spotkanie, które poruszyło reżysera. „Nigdy nie trać nadziei, że pewnego dnia twój mały Buddy zostanie znaleziony”, powiedziała.

Jeśli chcielibyście przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić nasz Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.