Strona główna » Nowosci » Wizualne wyzwanie: Znajdź kotka, który zgubił się w ogrodzie!

Wizualne wyzwanie: Znajdź kotka, który zgubił się w ogrodzie!

Jeśli szukasz skutecznego i zabawnego sposobu na wyostrzenie umysłu, to trafiłeś we właściwe miejsce!

W przypadku tego wyzwania trzeba będzie znaleźć mały szczegół na zdjęciu. Nie będziesz miał czasu na nudę. Dzięki tym testom będziesz miał pewność, że możesz się dobrze bawić. Co więcej, możecie ćwiczyć swoją koncentrację i umysły dzięki wyzwaniom wizualnym, takim jak to. Jesteście gotowi?

Oto jak przebiega badanie

Tym razem musisz spojrzeć na obrazek i znaleźć kota ukrywającego się w ogrodzie. Na tym zdjęciu zwierzę jest ukryte w miejscu, którego najmniej się spodziewasz. Szczególnie w przypadku tego wielkiego mistrza ukrywania się, trzeba być ostrożnym i znaleźć go zanim straci się go z oczu. A żeby test był jeszcze ciekawszy, masz tylko 30 sekund na zdemaskowanie kota w jego kryjówce.

© Grudna

 

Wskazówka, aby znaleźć kota ukrytego na obrazku

Czas minął, a Ty nie masz pojęcia, gdzie ukrył się kociarz? Powinieneś skupić się na jego uszach, lepszy sposób na zdemaskowanie go. W ten sposób łatwo będzie go zauważyć dzięki tej sztuczce. Damy ci kilka dodatkowych sekund na znalezienie ukrywającego się kota. Widziałeś to? Sprawdź poniżej swoją odpowiedź, czy była prawidłowa.

Odpowiedź

Kiedy po raz pierwszy widzisz obraz, wszystko jest spokojne. Nie pomyślałbyś, że może się tam ukrywać kot. Jednak kot jest całkowicie zakamuflowany w tym pięknym krajobrazie. Przyjrzyj się dokładnie na środku tej kupki drewna, zwierzę rzeczywiście tam jest. Zauważyłeś to? Jest za małym krzakiem i patrzy w kamerę ze zrzędliwym wyrazem twarzy.

© Grudna

 

Czy udało ci się rozwiązać zagadkę?

Dobra robota, jeśli masz. Jesteście sprytni i szybcy, jeśli udało wam się znaleźć kota w jradinie. Zapraszamy do rzucenia komuś wyzwania, by sprawdzić, czy jest mądrzejszy od Ciebie. Dzięki temu test będzie przyjemniejszy. Nie zapomnij poćwiczyć z innymi testami wizualnymi na naszej stronie.

Nie przeszło?

Wiemy, że było to wyzwanie, ale nie martwcie się, najważniejsze, że spróbowaliście. Zapraszamy do spróbowania innych wyzwań, które uwolnią Twój potencjał obserwacyjny. Również w internecie dostępnych jest mnóstwo testów.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.