Strona główna » Nowosci » Wizualne wyzwanie: Sprawdź swoje umiejętności obserwacji, masz 10 sekund na znalezienie ananasa.

Wizualne wyzwanie: Sprawdź swoje umiejętności obserwacji, masz 10 sekund na znalezienie ananasa.

Czy w tym teście wizualnym uda Ci się w krótkim czasie odnaleźć ananasa ukrytego między słoniami?

Czy myślisz, że uda Ci się prześcignąć wszystkich włocławian, którzy spróbowali tego nowego wyzwania wizualnego? Czy uda Ci się pokonać zegar i udowodnić, że jesteś najlepszy? Na portalach społecznościowych wszyscy są zgodni, że to wyjątkowo trudny test. Tylko 3% z tych, którzy próbowali, udało się w wyznaczonym czasie. Czy biorąc pod uwagę tak niski procent, będziesz na tyle odważny, by spróbować? Będzie to dobra okazja do sprawdzenia swojej zręczności wzrokowej, ale także do dobrej zabawy.

Zasady gry: warunki znalezienia ananasa

W tym teście wizualnym celem jest znalezienie obrazu ananasa. Jest dobrze ukryty między dwoma słoniami w środku zamieszania i nie będzie łatwo go zlokalizować na pierwszy rzut oka. Dodatkowo masz limit czasowy 10 sekund. To sprawia, że wyzwanie jest jeszcze trudniejsze, ale ekscytujące. Ten wyścig z czasem będzie cię stresował.

Jednak to właśnie tutaj możesz coś zmienić. Zamiast tracić nerwy jak inni uczestnicy szkolenia w obliczu odliczania, poświęć czas na koncentrację. Jeśli musisz, odizoluj się w cichym kącie, aby skupić swoją uwagę. Pozwoli to na ostrzejsze spojrzenie i lepsze rozróżnienie zwodniczych szczegółów obrazu.

Potrzebujesz podpowiedzi?

Jeśli uda Ci się to za pierwszym razem, dołączysz do 8% osób, które rozwiązały wyzwanie bez pomocy i bez wskazówek. Nie zawsze jednak łatwo jest zmieścić się w 10 sekundowym limicie czasowym. Jeśli chcesz być wytrwały i spróbować ukończyć to wyzwanie, dajemy Ci podpowiedź. Jeśli spojrzysz na zdjęcie, to wyraźnie widać, że nie ma tam jasnożółtych owoców tropikalnych. Trzeba użyć wyobraźni. Jeśli to nie kolor, to musi być sylwetka. Oprócz ostrości widzenia, trzeba też mieć trochę wyobraźni, aby mieć nadzieję na znalezienie ananasa.

Odpowiedź na wyzwanie wizualne dla tych, którym się nie udało

 

Czy mimo podanej przez nas wskazówki nie udało się Wam znaleźć ananasa ukrytego wśród pachydermów? Nie martw się, bo mamy na to odpowiedź. Znajduje się na przedniej nodze słonia po lewej stronie. Teraz już wiesz, jaki szczegół przeoczyłeś, uniemożliwiając przejście tego testu wizualnego. Jeśli to wyzwanie Was rozbawiło, mamy do zaproponowania jeszcze kilka innych. Dzięki nim będziesz miał zajęcie w wolnym czasie, ale także będziesz mógł pracować nad swoimi zdolnościami wzrokowymi i poznawczymi. Możesz także podzielić się tą wizualną łamigłówką ze swoimi przyjaciółmi i rodziną i rzucić im kolejno wyzwanie.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.