Strona główna » Nowosci » Wizualne wyzwanie: Która z trzech dziewczyn jest kochanką kota? Przetestuj swoje umiejętności obserwacji

Wizualne wyzwanie: Która z trzech dziewczyn jest kochanką kota? Przetestuj swoje umiejętności obserwacji

Czy uważasz, że twój wzrok jest wystarczająco jasny, aby rozwiązać tę wizualną zagadkę?

W zasadzie tylko osoby posiadające żywy zmysł obserwacji mogą mieć nadzieję na sukces w tym wizualnym wyzwaniu. Jest to minimalny wymóg do osiągnięcia sukcesu. Jest to wizualna łamigłówka, w której musisz użyć swojego rozumu i logiki, aby zidentyfikować właściciela kota. Wielu zawodników mimo kilku prób nie trafiło w prawidłową odpowiedź. Jeśli chcesz być jednym z tych, którym się udało, skup się i miej oczy szeroko otwarte! W przeciwnym razie nie będziesz w stanie znaleźć właściciela kota na zdjęciu.

Zagadka wizualna: czyj to kot?

W Grudna chcemy pomóc Ci przekraczać swoje granice każdego dnia. Dlatego pozwalamy sobie zaproponować Wam różnego rodzaju wyzwania wizualne. Niektóre są trudniejsze od innych, tak jak w przypadku tej wizualnej zagadki. W tej musisz spojrzeć na obrazek przedstawiający kota otoczonego przez trzy dziewczyny. Jednym z nich jest właściciel.

To, co trzeba zrobić, to zidentyfikować właściciela kota. Poświęć czas na zastanowienie się. Jeśli potrafisz udzielić prawidłowej odpowiedzi w czasie krótszym niż 10 sekund, oznacza to, że nie jesteś przytłoczony żadnym ćwiczeniem wzrokowym.

© Grudna

 

Potrzebujesz wskazówek?

Chociaż przeszedłeś samego siebie, czy te 10 sekund nie było wystarczającym czasem na znalezienie właściwej odpowiedzi? Nie szkodzi. Spróbuj jeszcze raz, ale tym razem damy ci podpowiedź. Czy zauważyłaś jakieś małe blizny. Mogą one świadczyć o tym, czy mają w domu kota i jak zachowują się przy nim. Bądź bardzo spostrzegawczy.

Próbuj co najmniej 3 razy, aż znajdziesz odpowiednią „kochankę”. Odpowiedź nie jest odległa.

Quiz wizualny: odpowiedź

Jeśli w końcu nie udało Ci się znaleźć właściciela kociaka lub nie jesteś pewien swojej odpowiedzi, to nie problem. Podamy Ci rozwiązanie tej wizualnej zagadki, abyś nie musiał się już o nią martwić. Dzięki temu będziesz też wiedział, jaki szczegół pominąłeś, który uniemożliwił Ci zdanie tego testu. Obejrzyjcie rozwiązanie poniżej:

© Grudna

 

W tym przypadku należało zwrócić szczególną uwagę na ręce dziewczyn. Widać, że jedna z nich ma na ręce małą bliznę po starym kocim zadrapaniu. W związku z tym jest ona prawdopodobnie kochanką kota.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.