Strona główna » Nowosci » Wizualne wyzwanie: czy potrafisz znaleźć różne jelenie na tym obrazku? Masz tylko 5 sekund!

Wizualne wyzwanie: czy potrafisz znaleźć różne jelenie na tym obrazku? Masz tylko 5 sekund!

Jeleń nie jest taki jak inne na tym zdjęciu. Znajdź go w 5 sekund!

Nasz test dnia to zabawa, w której musisz znaleźć jelenia, który różni się od innych. Przy okazji, czy wiesz, że możesz określić wiek jelenia, analizując jego poroże? Jeśli jeleń ma na przykład 10 poroży, to ma 5 lat. Jeśli ma 15 rogów, to ma od 13 do 15 lat. To jest lekcja na dziś, przejdźmy do gry.

Rozwiń swoje umiejętności wizualne poprzez znalezienie jelenia

Ta gra wyszukiwania to świetny sposób na stymulowanie koncentracji i dokładności u dzieci, jednocześnie ucząc je zwracania uwagi na szczegóły. Dla dorosłych ta gra jest ekscytującą okazją do zabawy podczas ćwiczenia mózgu. Grając w tę grę, możesz zmniejszyć stres i uspokoić swój umysł na kilka minut.

Ten test może być również odtwarzany z rodziną, co pozwala na dzielenie się konwencjonalną chwilą. Można dzielić się dobrymi chwilami, które zostaną zapamiętane. Więc, czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie i znaleźć jelenia, który jest inny? Do dzieła!!!

© Grudna

 

Jeleń jest na zdjęciu

W tej grze celem jest znalezienie jelenia, który jest inny na zdjęciu. Jednak nie będzie to łatwe, ponieważ musisz zwrócić uwagę na szczegóły, aby go znaleźć. Jeleń ukrywa się tak dobrze, że trzeba mieć oczy szeroko otwarte, aby go znaleźć. Aby go znaleźć, należy zaufać swojemu instynktowi, a także zwrócić uwagę na drobne szczegóły.

Spójrz na każdą linię po kolei i przejdź tam i z powrotem, aby znaleźć intruza. Ważne jest również, aby wziąć globalny widok obrazu przed rozpoczęciem. Jeśli masz szczęście, możesz go dostrzec na pierwszy rzut oka. Bądź ostrożny, masz tylko 5 sekund na zaliczenie testu.

Rozwiązanie

Czy udało Ci się znaleźć miejsce, w którym znajduje się intruz? Jeśli tak, to gratulacje! Masz doskonały wzrok i niesamowitą zdolność do zauważania szczegółów. Jeśli nie, to podajemy Ci rozwiązanie w obrazkach.

© Grudna

 

Jeleń jest w trzecim rzędzie na drugim miejscu, więc nie było tak trudno go znaleźć, prawda? Różnica z drugim jeleniem polega na tym, że jego głowa jest obrócona w prawo, co jest trudne do zauważenia, jeśli nie jesteś skoncentrowany. W następnym teście mamy dla Was niespodziankę, więc przygotujcie się.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.