Strona główna » Nowosci » Wizualna zagadka: Czy twoje oczy są w najlepszej formie? Zrób test, aby się o tym przekonać!

Wizualna zagadka: Czy twoje oczy są w najlepszej formie? Zrób test, aby się o tym przekonać!

Stymuluj swój mózg i baw się dobrze z tą łamigłówką. Sprawdź jednocześnie swoje umiejętności plastyczne.

Aby zabawić Cię na kilka chwil, a jednocześnie wyostrzyć Twój mózg, proponujemy zagadkę wizualną. Stymuluj swój mózg i baw się dobrze rozwiązując tę łamigłówkę. Sprawdź jednocześnie swoje umiejętności plastyczne.

Znajdź odpowiednią siatkę!

W tej układance będziesz miał obrazek, na którym jest 7 papierowych domków, każdy ponumerowany, z których tylko domek nr 6 jest poprawnie złożony. Rzeczywiście, wszystkie inne zostaną rozłożone. Twoim celem będzie zidentyfikowanie, który z nich odpowiada numerowi domu 6. Aby to zrobić, trzeba będzie wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły: kolory i kształty okien.

© Grudna

 

Ta układanka pobudzi Twoje zmysły!

Nie ma nic takiego jak puzzle, które cię zrelaksują i rozbawią w inteligentny sposób. Co więcej, robienie puzzli pomaga zmniejszyć utratę pamięci i poprawić zdolności poznawcze. Rzeczywiście, układanka pomaga poprawić umiejętności obserwacji, zoptymalizować koncentrację, zwalczyć stres, wyostrzyć logikę i zwiększyć cierpliwość. Nie mówiąc już o tym, że im więcej będziesz robił, tym bardziej będziesz ćwiczył swoje zdolności intelektualne.

Która fałda była właściwa?

Prawidłową odpowiedzią był numer netto 5. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy znaleźli prawidłowe rozwiązanie. Niewątpliwie masz bardzo dobry zmysł obserwacji. Aby rozwiązać tę obrazkową zagadkę, trzeba było zwrócić baczną uwagę i sprawdzić każdy szczegół, zwłaszcza okna.

Aby to zrobić, trzeba było odpowiednio zwizualizować każdy złożony dom: okno obok drzwi w złożeniu numer 1 miało niewłaściwy kolor; pozycje okna i drzwi w siatce numer 2 są odwrócone; to samo dotyczy numerów 3 i 7, oprócz błędu w kolorze; okno z boku ściany w czwartym domu jest niebieskie zamiast żółtego.

Jedynie złożenie domu nr 5 odpowiada pod każdym względem domowi nr 6. Dla wyjaśnienia, oto zdjęcie rozwiązania.

© Grudna

 

Zachęcamy do jak najszerszego udostępniania tej zagadki, aby wasza rodzina i przyjaciele również mogli spróbować swoich sił w wyzwaniu.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.