Strona główna » Zwierzęta » Weterynarze opiekują się suczką, która niedługo urodzi, jej miot XXL jest niesamowity!

Weterynarze opiekują się suczką, która niedługo urodzi, jej miot XXL jest niesamowity!

Weterynarze zajmują się suczką, która zaraz urodzi, jej miot XXL jest niesamowity!

Momma Malone zaskoczyła wszystkich, gdy pojawiła się w klinice. Ta suczka na początku zaskoczyła wszystkich ze względu na swoje niewielkie rozmiary. Natomiast po badaniu USG, osoby odpowiedzialne były zdumione. Rzeczywiście, kula włosów miała rodzić ogromne mioty! Ta historia jest jedną z najbardziej zaskakujących w tej chwili. Opowiadamy o tym wszystkim w kolejnych liniach!

Historia psa ze schroniska w Kentucky!

Ta historia o Momma Malone zaczęła się w w schronisku w Kentucky. Pies miał wkrótce urodzić. Ale niestety w placówce rozpaczliwie brakowało miejsca.

Rzeczywiście, zwierzęta w tym schronisku były już bardzo zatłoczone. Trudno było znaleźć miejsce dla tego psa i jej miotu. Dlatego trzeba było znaleźć m.in. rozwiązanie w najbliższej przyszłości. Pracownicy schroniska byli zdesperowani, aby pomóc Mamie Malone urodzić w jak najlepszych warunkach.

Czytaj więcej
Myślał, że ratuje psa z lodowatej wody, ale okazało się, że stoi przed nim wilk!

To tutaj weterynarze z Kentucky Humane Society przejęli inicjatywę. Nie zawahali się użyczyć ręki, gdy usłyszeli o sytuacji psa. Rzeczywiście, podjęli decyzję o wzięciu zwierzęcia pod swoją opiekę.

Weterynarze podjęli słuszną decyzję, bo oprócz tego, że pomogą psu, będą świadkami niesamowitego odkrycia. Momma Malone już po przybyciu do kliniki zaskoczyła pracowników swoim niewielkim rozmiarem. Nie mieli pojęcia, że jej rozmiar może pozwolić jej na posiadanie tak dużego, silnego i zdrowego ciała. duży zasięg.
Weterynarze opiekują się suczką, która zaraz urodzi, jej miot XXL jest umorusany!Źródło : Capture Instagram

Imponujący zasięg!

Dr Bewley postanowił , aby zatrzymać Mamę Malone w swoim domu. Jego celem było zapewnienie psu komfortu podczas jej ostatnich dni ciąży. Po ich stronie cały zespół weterynaryjny był skupiony na operacji i porodzie.

Jednak Momma Malone zaczęła słabnąć z każdym dniem. A gdy nadszedł dzień porodu, pies nie miał już sił. Dlatego lekarz wprowadził cesarskie cięcie awaryjne cięcie cesarskie.

Do przeczytania
4 psy nie ruszają się spod drzwi szpitala, wszyscy są zaskoczeni, gdy dowiadują się dlaczego

Operacja przebiegła sprawnie i trwała zaledwie 20 minut. Piesek ma się bardzo dobrze i urodził m.in. 9 zdrowych szczeniąt. Jednak pracownicy opieki nadal nie mogli uwierzyć, jak mama Malone mogła mieć tyle szczeniaków.

Weterynarze uczestniczą w suce o porodzie, jej miot XXL jest zdumiewający!Źródło : Capture Instagram

Według specjalistów, suka powinna była spodziewać się od 2 do 5 szczeniąt, a nie 9. Co więcej, jej szczenięta nie były małe. Wręcz przeciwnie, były dość ogromne.

Suczka bardzo dobrze radzi sobie ze swoimi szczeniakami!

Pies i szczeniaki zwrócone do schroniska w Kentucky po porodzie. I wszyscy w schronisku są zachwyceni tym, jak nowa mama opiekuje się swoimi maluchami. Mama Malone jest bardzo przyjaźnie nastawiona do swoich maluchów.

Piesek był wyraźnie szczęśliwy, że może zająć się swoimi szczeniakami. W tej chwili Momma Malone i jej szczenięta są gotowe na nową rodzinę. Na marginesie, ich proces adopcyjny został już uruchomiony na ten miesiąc marzec.

Czytaj więcej
Zdjęcie psa z właścicielem rozeszło się wirusowo! Policja interweniowała z zaskakującego powodu!

Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.