Strona główna » Zwierzęta » Weterynarz naśladuje zachowanie swoich pacjentów zgodnie z rasą, „Zasługuje na Oscara”

Weterynarz naśladuje zachowanie swoich pacjentów zgodnie z rasą, „Zasługuje na Oscara”

Weterynarz naśladuje zachowanie swoich pacjentów w zależności od rasy, „Zasługuje na Oscara”.

Dwóch amerykańskich weterynarzy wywołuje poruszenie w sieciach społecznościowych. Wykorzystali swoje talenty aktorskie, aby pokazać, jak zachowują się niektóre rasy psów, gdy udają się do specjalistów medycyny zwierząt. Rezultat zaskoczył więcej niż jednego internautę.

Kt Bergeron jest lekarzem weterynarii która wraz z jednym ze swoich kolegów naśladowała gesty, dźwięki i ruchy swoich różnych klientów. Aby to zrobić, koleżanka pani Bergeron umieściła się na planie, gdzie wykonywała zabiegi na zwierzętach.

Małe mopsy były pierwszymi, które zaczęto naśladować.

Weterynarz Kt Bergeron próbował następnie „obciąć pazury” jej partnera. Natychmiast zaczęła płakać i rozpaczliwie się tarzać. Kolega nagrywający wideo wybuchnął śmiechem.

Czytaj więcej
Basenji, rasa psów, która pielęgnuje się jak kot i nie szczeka

Twarz Kt Bergeron mówiła wiele. Nie miała pojęcia, że występ jej kolegi był tak prawdziwy i nie mogła powstrzymać zaskoczenia tym, co zobaczyła.

Czas na chihuahua

Czas na chihuahua chihuahuaimprowizowana aktorka sprawiała, że całe jej ciało drżało. Wykonywała również napięte gesty, próbując „ugryźć” rękę weterynarza Bergerona za każdym razem, gdy próbowała jej dotknąć.
Weterynarz naśladuje zachowanie swoich pacjentów w zależności od rasy, "Zasługuje na Oscara"Źródło: Capture Instagram

Pitbull

Potem przyszła kolej na naśladowanie przerażającego pitbulla, który, ku zaskoczeniu wszystkich, jest najspokojniejszy podczas leczenia. Zademonstrowała to aktorka, która kręciła pupą i wystawiała język, z uśmiechem unikając opierania się pazurom weterynarza. Bergeron.

Golden Retriever

Następnie naśladuje Golden Retriever. W przypadku tej rasy aktorka weterynaryjna wyciągnęła rękę ze strachu, aby lekarz mógł wykonać zabieg. Ponadto odwróciła głowę od drugiego końca stołu, strach w jej oczach był oczywisty.

Aby przeczytać
7 niezwykłych zdjęć dzieci, które dorastały ze zwierzętami – będziesz zaskoczony!

Golden Retrievery nie są rasą agresywną. Jednak weterynarze zauważają strach i nieśmiałość, gdy przychodzi do pomocy profesjonalistom.

Wreszcie, aby zakończyć serię imitacji, koleżanka dr Bergerona postawiła się w roli psa rasy beagle.

Kobieta natychmiast zaczęła krzyczeć niskim, ogłuszającym tonem na widok obcinacza pazurów.

pic.twitter.com/iYZN8Xg22I

Czytaj więcej
Imitacja ponad 15 nawoływań zwierząt w wykonaniu tego mężczyzny jest imponująca!

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 1 maja 2023 r.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie kategorii Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.