Strona główna » Nowosci » Vizuálny test: Nájdite lietadlo ukryté medzi hviezdicami a morskými riasami

Vizuálny test: Nájdite lietadlo ukryté medzi hviezdicami a morskými riasami

Rzuć wyzwanie, aby przejść ten test wizualny, znajdując ukryty samolot w mniej niż 20 sekund.

Aby sprawdzić swój wzrok, proponujemy spróbować tego nowego wyzwania wizualnego. Szukając ukrytego obiektu, możesz nie tylko sprawdzić swoje osobiste umiejętności, ale także trenować swoje oczy. Co więcej, jest to również świetny sposób na naukę lepszej koncentracji. Aby dowiedzieć się, gdzie stoisz, dowiedz się teraz, co musisz zrobić w tym nowym teście wizualnym.

Test rozgwiazdy: zasada

To nowe wyzwanie wizualne polega na przyjrzeniu się obrazowi stworzonemu przez biuro podróży Travelbag. Musisz znaleźć mały samolot pośród stada rozgwiazd o różnej wielkości i wodorostów. Przedmiot jest subtelnie ukryty pomiędzy tymi elementami, co sprawia, że test ten jest mniej lub bardziej trudny.

Aby ukończyć to wyzwanie, dajemy Ci 30 sekundowy limit czasu. Dzięki temu gra jest bardziej wymagająca i trudniejsza do ukończenia. Tylko osoby o doskonałym wzroku będą w stanie odnaleźć mały samolot w wyznaczonym czasie. Trzeba mieć bystre oczy, dobrą koncentrację, ale przede wszystkim cierpliwość.

Nie znalazłeś samolotu? Sprawdź naszą wskazówkę

Choć starałeś się mieć oczy szeroko otwarte, nie mogłeś znaleźć dokładnej lokalizacji ukrytego przedmiotu? To nie jest problem. Możesz poświęcić jeszcze kilka sekund na próbę odnalezienia samolotu. Tym razem postaw sobie lepsze warunki. Odsuń się od wszystkich źródeł rozproszenia, czyli hałasu i innych form aktywności, które mogą odwrócić Twoją uwagę. Jeśli musisz, musisz pomyśleć o odizolowaniu się, jeśli chcesz być wystarczająco skupiony, aby odnieść sukces.

Podpowiemy Ci również, abyś miał wszelkie szanse na sukces. W dodatku samolot jest ukryty pośród kilku czerwonych szkarłupni: obok dużej i trzech mniejszych.

Rozwiązanie testu

Mimo wskazówek i premii czasowej nie udaje się odnaleźć samolotu? Nie martw się. Podamy Ci rozwiązanie, dzięki czemu będziesz wiedział, jakie szczegóły „przegapiłeś”. Samolot, pokolorowany na czerwono, znajduje się w środku i daleko po prawej stronie obrazu. Po bliższym przyjrzeniu się jest dość łatwa do zauważenia, ponieważ ma dwie żółte linie, w przeciwieństwie do gwiazd z żółtymi kropkami.

Jeśli podobał Ci się ten test wizualny, nie wahaj się rzucić wyzwania swoim znajomym i rodzinie. Jeśli chciałbyś się podszkolić, aby móc przejść nasze kolejne wyzwania, zapraszamy do poznania naszych pozostałych testów wzrokowych. To dobry sposób, by przyzwyczaić oczy i nauczyć się skupiać uwagę.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.