Strona główna » Nowosci » Udowodnij, że jesteś geniuszem, tworząc dom z sześciu zapałek

Udowodnij, że jesteś geniuszem, tworząc dom z sześciu zapałek

Ta zagadka jest tak trudna, że ci, którym uda się ją rozwiązać, są uważani za geniuszy.

Dziś proponujemy sprawdzić granice waszych możliwości intelektualnych za pomocą dość trudnego wyzwania. Nie ma to jak dobra łamigłówka, aby sprawdzić swoje umiejętności. Skorzystaj z okazji i zrób sobie kilka minut przerwy, która może Ci wyjść tylko na dobre. Zacznij, gdy tylko poczujesz się gotowy.

Co musisz zrobić, aby zdać ten test IQ

Przedstawimy Ci obrazek, na którym będą dwa stosy zapałek. Każdy stos będzie tworzył rodzaj ilustracji. Aby zdać ten test, należy wybrać 6 zapałek, które należy przenieść, aby utworzyć dom. W sumie będzie 10 zapałek, ale możesz przenieść tylko 6.

To prawda, że ten test jest dość trudny, ale jest całkiem możliwe, aby przejść. Aby to zrobić, radzimy dokładnie przeanalizować kształty początkowe na zdjęciu. Spróbuj użyć swojej kreatywności i logiki, aby znaleźć rozwiązanie.

Przede wszystkim nie poddawaj się, dopóki nie spróbujesz wszystkiego. Poświęć czas na myślenie, próbowanie i ponawianie prób tyle razy, ile to konieczne. Pamiętaj, że jeśli Ci się uda, zyskasz tytuł geniusza.

© Grudna

 

Dlaczego warto zrobić test IQ?

Podstawowym celem takich testów jest rozrywka, która pozwoli Ci oderwać się od swojego dnia. Jednak testy IQ mogą być również wykorzystywane z kilku powodów. Po pierwsze, pozwalają ocenić swoje umiejętności, zmierzyć inteligencję i określić słabe strony.

Po drugie, testy IQ mogą działać jako ćwiczenie dla Twojego mózgu, stymulując go i utrzymując w aktywności. Zmuszając Cię do myślenia i cierpliwości, testy IQ pomagają Ci przekraczać swoje granice i nauczyć się wytrwałości, nawet jeśli stojący przed Tobą problem jest wyjątkowo trudny do rozwiązania.

Wreszcie, testy IQ optymalizują Twoje zdolności poznawcze i umiejętność koncentracji. Wyostrzają również Twoją logikę i poprawiają kreatywność.

Jakie jest więc rozwiązanie tego testu IQ?

Gratulacje dla wszystkich osób, którym udało się przejść ten test IQ. To było naprawdę trudne. Zasługujesz na miano geniusza za znalezienie rozwiązania. Dziękujemy również tym, którzy poświęcili czas, aby spróbować.

Teraz powiemy wam, co musieliście zrobić, aby uformować dom. Musiałeś przesunąć cztery zapałki na górze, po dwie z każdego stosu, aby stworzyć dach domu i przesunąć dwie zapałki na dole, po jednej z każdego stosu, aby stworzyć podłogę domu. Aby lepiej zrozumieć, co należy zrobić, poniżej znajduje się rozwiązanie w postaci obrazków.

© Grudna

 

Mamy nadzieję, że podobał Ci się ten test. Jeśli tak, prosimy o udostępnienie go na swoich portalach społecznościowych, aby Twoi znajomi mogli go wypróbować.

Related post

Isidora Lettiere
Napisane przez : Isidora Lettiere