Strona główna » Nowosci » Udowodnij, że jesteś doskonałym obserwatorem, próbując znaleźć lisa!

Udowodnij, że jesteś doskonałym obserwatorem, próbując znaleźć lisa!

Bardzo ważne jest, aby dbać o swoje oczy i swój wzrok. Dlatego proponujemy, abyś spróbował tego visual challenge. Celem jest sprawdzenie twojego wzroku, ale także danie ci przerwy w ciągu dnia. To okazja, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: bawić się i ćwiczyć. Nie zwlekaj, zacznij jak tylko będziesz gotowy.

Czym jest to wyzwanie wizualne?

Dzisiaj przedstawimy Wam obrazek, na którym będzie dość duża liczba uroczych lwiątek. Warto zauważyć, że będą one dość stłoczone razem. Jednak wśród tych wszystkich lwów kryje się lis a zrozumiecie to, twoim celem będzie znalezienie jego lokalizacji na obrazie.

Legrisou.fr

Do sukcesu potrzebna będzie koncentracja, dobry zmysł obserwacji i dobry wzrok, bo lis będzie miał prawie taki sam kolor jak lwy.

Jaki jest sens robienia wyzwania wizualnego?

Po pierwsze i najważniejsze, wyzwania wyzwania tego typu, jakie można znaleźć w Internecie, mają na celu odwrócenie uwagi. Pomagają więc rozładować stres i niepokój. Następny, wyzwania wizualne pozwalają rozwinąć kreatywność.

Tutaj na przykład, aby odnieść sukces, musisz zobaczyć lisa Jak wygląda, aby łatwiej go znaleźć. Wreszcie, mogą być przydatne do dokonania wstępnej oceny wzroku, aby zidentyfikować i zaradzić ewentualnym problemom z koncentracją.

Rzeczywiście, tego rodzaju wyzwanie może działać jako ćwiczenie poprawiające umiejętności obserwacji i zdolność koncentracji. Dlatego, łatwiej będzie ci zwracać uwagę na drobne szczegóły.

Czy znalazłeś już lisa? Podamy ci odpowiedź.

Przede wszystkim gratulujemy wszystkim osobom, którym udało się odnaleźć lisa ukrytego wśród tej gromady lwów. Wasze umiejętności plastyczne są naprawdę imponujące.

Dalej, dla tych, którzy nie mogli znaleźć lokalizacji lisa, nie martwcie się, podamy wam rozwiązanie. Jak już pewnie się domyślasz, lis nie do końca przypomina lwa. Ma mniejsze oczy i mniejszy pysk. Spójrz więc jeszcze raz na obrazek i skup się na jego środku. Następnie spójrz nieco dalej w lewo: tam jest lis. Aby ci pomóc, Oto rozwiązanie w obrazkach.

Legrisou.fr

Na koniec, jeśli podobało Ci się to wyzwanie, zapraszamy do dzielenia się nim na swoich portalach społecznościowych, aby Twoi przyjaciele i rodzina również mogli go wypróbować.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.