Strona główna » Horoskop » To szokujące wydarzenie wywróci te trzy astro znaki do góry nogami w kwietniu

To szokujące wydarzenie wywróci te trzy astro znaki do góry nogami w kwietniu

Kwiecień 2023 roku będzie pracowitym miesiącem dla niektórych znaków astrologicznych. Odkryj wydarzenie, które zmieni codzienne życie trzech znaków zodiaku na lepsze… lub na gorsze.

Wiosna jest tutaj po długiej, zimnej i deszczowej zimie. W astrologii jest to ważny czas, kiedy koło zodiakalne dokonuje nowego startu. Okres ten jest również szczególnie intensywny w tym roku z powodu dużych zmian astrologicznych. Saturn i Pluton, dwie planety, które zakłócają wiele aspektów naszego życia i społeczeństwa, zmieniają znaki. Jest to zatem czas nowych początków i zmian energii. Trzy znaki astrologiczne prawdopodobnie doświadczą poważnych wstrząsów.

Retrogradacja Merkurego dla Taurusa

Ten miesiąc będzie pracowity dla znaku Taurus. Cztery planety będą dziurawić jego dni, w tym Słońce, Merkury, Wenus i Uran. Każda z nich przyniesie energię w innym obszarze, jak miłość dla Wenus lub dynamizm dla Słońca. Merkury natomiast to planeta rządząca dziedziną intelektu i komunikacji. Specyfiką tego miesiąca kwietnia jest to, że Merkury będzie retrogradował w znaku Taurusa.

Kwiecień to raczej dobry miesiąc na introspekcję. Nie jest to dobry czas na rozpoczynanie nowych działań czy projektów. Wręcz przeciwnie, jest to ciekawy czas na wznowienie wcześniej przerwanej działalności lub ponowne połączenie się z dawno utraconą osobą.

Nieoczekiwana decyzja dla Raka

W tym miesiącu znak Raka będzie miał energię do oszczędzania dzięki planecie Mars. Ta planeta da im cały dynamizm, którego potrzebują do realizacji swoich projektów. Nieśmiały znak Raka wychodzi ze swojej skorupy z chęcią pójścia do przodu. Uważaj jednak, aby trzymać głowę na karku i nie podejmować decyzji zbyt pochopnie. Szczególnie 26 kwietnia Księżyc i Mars spotkają się w znaku Raka, co daje ci dużo instynktu.

Działasz na podstawie przeczuć i niekoniecznie poświęcasz czas na refleksję. W efekcie konsekwencje niekoniecznie są przewidziane. Uważaj więc na nieprzyjemne niespodzianki. Słuchanie instynktów może być dobrym rozwiązaniem, ale pod warunkiem, że nie zignorujesz całkowicie refleksji i logiki… Trzeba powiedzieć, że emocjonalny Rak, który jest znakiem żywiołu wody, jest bardzo wrażliwą osobą, która zawsze będzie miała tendencję do słuchania swojego serca bardziej niż głowy.

Gemini może znaleźć miłość

Po długim okresie samotności znak Gemini wychodzi ze swojej sentymentalnej hibernacji. Od 12 kwietnia 2023 roku do jego znaku przybywa planeta Wenus przynosząc mu możliwości w dziedzinie miłości. Na szczególną uwagę zasługuje 23 kwietnia, który dzięki Księżycowi będzie dniem umieszczonym pod znakiem życzliwości. To dobry czas, by zadbać o swoje związki i spędzić wspólnie czas o wysokiej jakości.

Jeśli jesteście parą, kwiecień zaprasza zabawny znak Gemini, abyście mogli zafundować sobie oryginalne i romantyczne randki. Jeśli jesteś singlem, możesz mieć okazję, aby kogoś poznać. Jednak uważaj: Gemini może mieć trudności z wejściem w uwodzicielski związek, wiedząc, że są bardziej na luzie, gdy chodzi o współudział i humor.

 

Related post

Isidora Lettiere
Napisane przez : Isidora Lettiere