Strona główna » Nowosci » Test wzrokowy: Znajdź wszystkie wiewiórki ukryte na drzewach.

Test wzrokowy: Znajdź wszystkie wiewiórki ukryte na drzewach.

Czy uda Ci się znaleźć wszystkie wiewiórki na tym zdjęciu w 20 sekund?

W tym nowym wyzwaniu wizualnym, potrzebujesz szybkości i orlich oczu, aby odnieść sukces. To świetne ćwiczenie dla umysłu i oczu. To wyzwanie będzie trenować swoje umiejętności wizualne, jednocześnie zapewniając Ci rozrywkę. Nieco trudniejszy do przejścia niż inne nasze testy, ten polega na znalezieniu wszystkich wiewiórek na zdjęciu i podaniu ich dokładnej liczby.

Co trzeba zrobić z tym nowym testem wizualnym

W przypadku tej nowej edycji testu będziesz miał pewnie trochę problemów ze znalezieniem rozwiązania. Celem jest znalezienie wszystkich wiewiórek na obrazku Dudolfa i określenie ich dokładnej liczby. Wiewiórki chowają się na drzewach i między krzakami wraz z gromadą ptaków. Niektóre wspinają się po gałęziach drzew. Inne są na widoku. Potem są takie, które wtapiają się w tło i są trudniejsze do zauważenia. Te małe leśne gryzonie wszystkie mają ten sam kolor sierści i są subtelnie ukryte. Trzeba mieć oczy otwarte, aby je znaleźć i nie przegapić żadnego.

Aby gra była nieco bardziej wymagająca, proponujemy wykonanie testu wzrokowego w ciągu zaledwie 20 sekund. Nie martw się. Wygląda to trochę skomplikowanie, ale nie jest nie do pokonania. Jeśli czujesz się gotowy, spójrz na pełny obraz i powiedz nam, ile wiewiórek jest reprezentowanych.

Ile wiewiórek udało ci się znaleźć? Znajdź rozwiązanie dla wyzwania wizualnego

Czy skończyłeś już patrzeć na obrazek i liczyć wiewiórki? Powinieneś znaleźć w sumie 24. Jeśli nie, to nie ma problemu. Oznacza to, że trzeba uważniej przyjrzeć się zdjęciu. Niektóre gryzonie łatwo pomylić z ptakami. Jest też taki, który ma widoczny tylko ogon. Wielu nie potrafi tego policzyć.

Aby uzupełnić swój limit, daj sobie dodatkowe 15 sekund na przejście testu wzrokowego. To więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby znaleźć 24 małe gryzonie na zdjęciu.

A więc, czy zdałeś egzamin? Jeśli tak, to gratuluję. Jednak nic nie szkodzi, jeśli tego nie zrobiłeś. Mamy dla Ciebie inne wyzwania wizualne, dzięki którym wyostrzysz swój wzrok. Dzięki temu łatwiej będzie Ci uzupełnić nasze pozostałe zagadki i zrobić to w przewidzianym czasie. Będzie to również dobry sposób na kondycję umysłu i przyzwyczajenie się do tego typu wyzwań.

A jeśli ten test Cię pobudził, rozważ podzielenie się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, aby i oni mogli trenować swoje oczy i dobrze się bawić, znajdując wiewiórki.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.