Strona główna » Nowosci » Test wzrokowy: Znajdź parasol ukryty wśród strusi.

Test wzrokowy: Znajdź parasol ukryty wśród strusi.

Udowodnij, że jesteś dobrym obserwatorem, podejmując to wizualne wyzwanie.

Testy wizualne to doskonały sposób na poprawienie swoich umiejętności wzrokowych i koncentracji. Dzisiejsze wyzwanie pozwoli Wam zmierzyć swoje umiejętności wzrokowo-poznawcze! Na co czekasz?

Test wizualny: „Gdzie w tej bandzie strusi jest parasol?

Aby wykonać ten test, musisz w pełni skupić się na grze i szybko przeanalizować obraz, ponieważ będziesz musiał również pokonać czas. Możesz to zrobić? Udowodnij to teraz!

Na poniższej ilustracji przedstawiono stado strusi. Na pierwszy rzut oka nie można stwierdzić, że wśród tych zwierząt ukryto parasolkę. Otwórz więc swoje rysie oczy i spróbuj go znaleźć, zwracając uwagę na szczegóły. Następnie masz 15 sekund na przyjrzenie się obrazkowi i znalezienie parasola. To zależy od Ciebie!

Test osobowości: odpowiedzi

Twoje 15 sekund minęło! Czas sprawdzić, czy rzeczywiście jesteś dobrym obserwatorem, czy też musisz poprawić swoje umiejętności wizualne! Więc, znalazłeś parasolkę?

Jeśli jeszcze nie udało Ci się go dostrzec, damy Ci drugą szansę na ponowną próbę. A my podpowiemy: krawędź parasola zlewa się ze skrzydłami strusi! Masz jeszcze 10 sekund na znalezienie go!

Teraz sprawdź, czy Twoja odpowiedź jest poprawna, oglądając rozwiązanie na zdjęciach:

Rozwiązanie:

Strusie to zwierzęta koczownicze, które żyją w grupach. Na tym zdjęciu naprawdę trudno dostrzec parasolkę, bo wygląda dość podobnie do strusia nie tylko kolorem, ale i kształtem. W rzeczywistości parasol znajduje się po prawej stronie zdjęcia, w połowie drogi, pomiędzy około czterema strusiami.

Jeśli przeszedłeś to wyzwanie wizualne bezbłędnie, oznacza to, że masz dobrą ostrość i dyskryminację wzrokową. Jesteś dobrym obserwatorem! Jeśli mimo podpowiedzi nie udało Ci się znaleźć parasola, musisz przyjąć do wiadomości, że musisz częściej stymulować swoje oczy i mózg, aby zwiększyć swoją sprawność wzrokową i poznawczą!

Kto by przypuszczał, że parasolka będzie na sawannie ze strusiami. Ta gra jest naprawdę zaskakująca, czy Wam się podobała? Proponujemy inne testy wizualne, równie zabawne jak ten, który właśnie wykonałeś. Nie zwlekaj i odwiedź naszą stronę internetową!

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.