Strona główna » Nowosci » Test wzrokowy: Znajdź na tym obrazku harfę, stopę i serce.

Test wzrokowy: Znajdź na tym obrazku harfę, stopę i serce.

Udowodnij nam, że jesteś dobry w rozwiązywaniu zagadek wizualnych, znajdując obiekty ukryte na tym obrazku.

Każdego dnia czeka Cię nowe wyzwanie, w którym musisz wykazać się umiejętnością obserwacji i szybkością. Tym razem test nie tylko ćwiczy Twój mózg, ale także rozbawi Cię i zapewni dobrą zabawę.

O co chodzi w tym teście?

Jak widać, na tym zdjęciu widać jaskółkę stojącą na kwiatku hibiskusa. Obok widać też kukurydzę na kolbie. Ale za tym pięknym obrazem kryją się ukryte przedmioty, które musisz odnaleźć. Czy jesteś gotowy, by je znaleźć? Oto lista ukrytych przedmiotów:

  • harfę ;
  • stopa ;
  • serce.

Aby było to prawdziwe wyzwanie, ograniczymy czas wyszukiwania do 10 sekund. Zaproś do zabawy kilku znajomych, aby było ciekawiej. Jeśli jesteś gotowy, wystarczy, że uruchomisz timer!

Aby znaleźć ukryte obiekty, możesz powiększyć je, klikając na obrazek. Jeśli wydaje się to zbyt trudne, oto podpowiedź: zwróć uwagę na szczegóły na każdym zdjęciu (ptak, kwiaty i łodygi). Rozwiązanie tej zagadki jest tuż przed tobą.

Masz jeszcze 10 sekund na znalezienie właściwej odpowiedzi.

Rozwiązanie zagadki

Czy udało Ci się znaleźć 3 ukryte przedmioty? Nie przejmuj się, jeśli nie zdałeś egzaminu. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi:

  • Harfa: ten instrument muzyczny znajduje się tuż przy skrzydle jaskółki.
  • Stopa: czy łamałeś sobie głowę szukając stopy? To właśnie łodyga, którą widzisz po lewej stronie, tworzy tę stopę.
  • Serce: trochę trudno było je zlokalizować, bo było nałożone na kwiatek po prawej stronie zdjęcia.

Jeśli nadal nie możesz znaleźć przedmiotów, spójrz na poniższy obrazek. Odpowiedzi zostaną wskazane.

Czy podobała Ci się dzisiejsza zagadka? Nie przestawaj stawiać sobie wyzwań, korzystając z zarezerwowanych przez nas testów. Mamy nadzieję, że te puzzle przypadną Wam do gustu. Nie zapomnij zaprosić do zabawy swoich przyjaciół i rodzinę.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.