Strona główna » Nowosci » Test wzrokowy: Znajdź krzyż na tym obrazku

Test wzrokowy: Znajdź krzyż na tym obrazku

Poświęć minutę, aby sprawdzić swoje umiejętności wizualne za pomocą tego nowego testu.

Aby rozpocząć rok w dobrym nastroju, zapraszamy do odkrycia naszego wizualnego wyzwania. To świetny sposób, aby sprawdzić swój wzrok w sposób relaksujący i zabawny. Jest to również dobry sposób na sprawdzenie poziomu koncentracji. Celem testu jest odnalezienie krzyża na obrazku. Na pierwszy rzut oka wydaje się to proste, ale szybko zorientujesz się, że nie wszystko zależy od pozorów.

Znajdź krzyż: zasada gry

W tym teście wzrokowym będziesz musiał obserwować kwadratowy obraz utworzony przez kilka figur geometrycznych. W środku tych kształtów musisz znaleźć idealny krzyż. Musi być dobrze zdefiniowany, z symetrycznymi krawędziami. Twoja odpowiedź nie jest prawidłowa, jeśli figura jest lekko „skrzywiona”.

Możesz poświęcić swój czas na wyszukiwanie, ponieważ jest to dość złożone wyzwanie. Odnalezienie przedmiotu ukrytego między wierszami zajmuje trochę czasu. Dajemy Ci jak najwięcej czasu na analizę figur i linii na obrazku.

Postaw się w sytuacji, w której będziesz miał większe szanse na sukces. Aby to zrobić, usiądź w cichym kącie. Należy trzymać się z dala od wszelkich przeszkadzających hałasów i elementów rozpraszających uwagę. Dzięki temu będziesz mógł się lepiej skoncentrować i łatwiej wykreślić krzyż. Miej oczy szeroko otwarte, gdyż łatwo stracić orientację w liniach na obrazie.

Wskazówka, która przybliży cię do celu

Mimo, że przeszedłeś przez każdą figurę na zdjęciu, nie możesz wyróżnić krzyża? Nie martw się. Przygotowaliśmy wskazówki, które pomogą Ci łatwiej odnaleźć krzyż. Krzyż jest duży i ma cienkie krawędzie w wielu kolorach. Jest na środku zdjęcia

Widzisz to? Jeśli tak, to gratulujemy. Rozważ podzielenie się tym wyzwaniem ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, aby zabawa była wspólna. Aby urozmaicić grę, możesz dać im limit czasowy. Dzięki temu test stanie się bardziej emocjonujący i podniesie się na trudniejszy poziom. Będzie to dobry sposób na pobudzenie ich umiejętności plastycznych.

Jeśli natomiast nie udało się rozwiązać wyzwania, to nie jest to duży problem. Oznacza to po prostu, że trzeba ćwiczyć oczy lub nauczyć się lepiej skupiać uwagę. W tym celu zachęcamy do ćwiczenia wzroku z naszymi innymi wizualizacjami. Mamy kilka w zapasie, aby przyzwyczaić oczy do zagadek wizualnych i pomóc w wyostrzeniu wzroku.

 

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.