Strona główna » Nowosci » Test wzrokowy: znajdź kotka ukrytego wśród liści

Test wzrokowy: znajdź kotka ukrytego wśród liści

W tym wizualnym wyzwaniu musisz znaleźć kotka ukrytego wśród sterty suchych liści, a wszystko to w czasie krótszym niż 15 sekund.

Po raz kolejny proponujemy Wam wizualne wyzwanie, w którym musicie sprawdzić wszystkie swoje umiejętności i koncentrację, aby odnaleźć ukrytego kotka.

Z tej okazji mamy zdjęcie zamieszczone na Twitterze, w którym użytkownik zaprasza do odnalezienia kotka ukrytego wśród sterty martwych liści. Nie jest to łatwa misja, ale rzucamy Wam wyzwanie, abyście wykonali ją w czasie krótszym niż 15 sekund. Kiedy będziesz gotowy, możesz dalej przewijać w dół, aby zobaczyć pełny obraz.

Gdzie jest kotek ukryty wśród suchych liści?

To wyzwanie może stać się nieco trudne dla mniej spostrzegawczych. Damy im małą podpowiedź: kotek jest w kolorze żółwia, co oznacza, że ma więcej niż jeden kolor… to może być klucz do szybszego znalezienia go.

Poświęć kolejne 15 sekund na poszukiwania, a jeśli wydaje ci się, że już go widziałeś lub chcesz poznać właściwą odpowiedź, przewijaj dalej w dół, aby dowiedzieć się, gdzie jest ukryty kotek.

Rozwiązanie problemu

Żółwikowaty kotek ukryty jest w lewym górnym sektorze zdjęcia, wśród liści widać jego twarz, która ma połączenie brązu i czerni.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.