Strona główna » Nowosci » Test wzrokowy: Znajdź igłę w stogu siana na tym zdjęciu.

Test wzrokowy: Znajdź igłę w stogu siana na tym zdjęciu.

Dans ce nouveau défi visuel, nous vous invitons à développer vos compétences visuelles

W tym nowym wyzwaniu wizualnym zapraszamy do rozwijania swoich umiejętności plastycznych i poziomu koncentracji. Ten jest dosłownie oparty na starym porzekadle „znalezienie igły w stogu siana”. W efekcie ten test wymaga od Ciebie znalezienia igły w stogu siana. Zaliczenie go pokaże Twoje umiejętności plastyczne, ale przede wszystkim udowodni, że nic nie jest niemożliwe, jeśli tylko dasz sobie na to środki. Nie będzie to jednak łatwy test.

Znalezienie igły w stogu siana: co robić

Jak widać, celem wyzwania jest znalezienie dokładnej lokalizacji igły na ilustracji. Pozwól jednak na pewną trudność, ustalając limit czasu na 20 sekund. Dzięki temu wyzwanie będzie trudniejsze i będziesz mógł lepiej ocenić swoje umiejętności wzrokowe i koncentracyjne.

Reto visual

Czy uważasz, że możesz to zrobić? Pozwól, że ułatwimy Ci to za pomocą podpowiedzi. Przyjrzyj się dokładnie wszystkiemu, co dotyczy kłębka włóczki, a łatwiej znajdziesz ukryty obiekt.

Aby być po bezpiecznej stronie, musisz zwrócić uwagę. Poświęć czas na zebranie myśli i koncentrację. Jeśli musisz, wycisz się, abyś mógł myśleć jaśniej. Odsuń się od wszelkich hałasów i rozpraszaczy, które mogą zakłócić Twoją koncentrację. Dzięki temu będziesz mógł przejść nad każdym szczegółem obrazu bez utraty ostrości.

Rozwiązanie wyzwania związanego ze stogiem siana

Mimo naszej podpowiedzi nie udało ci się zlokalizować igły? Pozwól nam sobie pomóc. Zaczynając od środka, gdzie znajduje się żółty liść, spójrz lekko w lewo i w górę. Wyraźnie zobaczysz oko igły. Igła zlewa się z żółtym kolorem słomy. Jest on oddalony o kilka centymetrów od zielonego skrzydlatego owada znajdującego się w skrajnie lewej części zdjęcia.

Myślałeś, że nie da się ustalić dokładnej lokalizacji tego elementu pasmanterii? Otóż jest to o wiele prostsze niż się wydaje, gdy ma się otwarte oczy. Jedyną trudnością jest zrobienie tego w 20 sekund. Jeśli podobał Ci się ten test, podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Możesz ponownie rzucić sobie wyzwanie, korzystając z naszych pozostałych testów wzrokowych. Będzie to dobra okazja, aby rozwinąć swoje umiejętności plastyczne, a przede wszystkim nauczyć się koncentracji w każdych warunkach.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.