Strona główna » Nowosci » Test wzrokowy: Na obrazku ukryte są 4 koguty i jabłko. Masz 20 sekund!

Test wzrokowy: Na obrazku ukryte są 4 koguty i jabłko. Masz 20 sekund!

Sprawdź jak bardzo jesteś skrupulatny i spostrzegawczy rozwiązując ten niezwykle trudny test wzrokowy.

Wiele osób nie zdało testu, który dziś zaproponujemy Państwu. Jest to rzeczywiście niezwykle trudne wyzwanie. Tylko kilka osób potrafiło wymyślić właściwe rozwiązanie. Czy byłbyś jednym z tej małej grupy geniuszy?

Jak skutecznie rozwiązać ten trudny test wzrokowy?

Twoim zadaniem jest uważne przyjrzenie się obrazkowi przedstawiającemu mnóstwo indyków. Warto wiedzieć, że na obrazku ukryte są cztery koguty i jabłko. Od Ciebie zależy, czy znajdziesz, gdzie są te ukryte elementy. Masz 20 sekund, aby spróbować rozwiązać ten test wizualny.

Dlatego lepiej zaopatrzyć się w stoper, aby nie uronić ani sekundy. Potrzebna będzie również koncentracja i uwaga. Wskazane jest nawet przebywanie w cichym i wygodnym miejscu, aby rozwiązać to wizualne wyzwanie.

Rozwiązanie: położenie 4 kogutów i ukrytego jabłka

Jeśli zeskanować zdjęcie na pierwszy rzut oka, to wydaje się, że nic nie ukrywa. Jednak po dokładnym przyjrzeniu się zdjęciu można znaleźć miejsce ich ukrycia.

Pierwszy kogut jest nieco na prawo od dyni, która jest nieco na lewo. Drugi ptak jest nieco powyżej kaczki i dyni, które znajdują się na dole po lewej stronie. Trzeci umieszczony jest w środku prawie na dole, a ostatni w środku, ale przyklejony do dalekiej prawej strony zdjęcia.

Co do jabłka, to jest ono ukryte nad ogonem indyka. Znajduje się ona w prawym górnym rogu zdjęcia. Czy udało Ci się odnaleźć ukryte elementy? Spójrz na odpowiedź przez ten obraz, aby znaleźć je lepiej.

Czy udało Ci się rozwiązać to niezwykle trudne wyzwanie wizualne?

Jeśli udało Ci się znaleźć ukryte elementy w czasie krótszym niż 20 sekund, to znaczy, że jesteś wyjątkowo dobry. Jeśli nie, to prawdopodobnie wyszedłeś z wprawy. Nie wahaj się więc robić kolejnych testów, aby poćwiczyć i wyostrzyć swój umysł i wzrok.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.