Strona główna » Nowosci » Test wizualny: znajdź ukrytą sowę w ciągu 10 sekund. Udowodnij, że jesteś bardzo skrupulatny.

Test wizualny: znajdź ukrytą sowę w ciągu 10 sekund. Udowodnij, że jesteś bardzo skrupulatny.

Jeśli jesteś fanem testów wizualnych, z pewnością spodoba Ci się ta łamigłówka!

Łamigłówka wizualna to gra obserwacyjna, w której trzeba być przebiegłym, sprytnym, metodycznym, a w przypadku dzisiejszego testu – skrupulatnym. Idealna przede wszystkim do dobrej zabawy, sprawdza również Twoje umiejętności intelektualne i koncentrację. Od kilku lat te wizualne wyzwania cieszą się popularnością wśród internautów, zarówno młodych, jak i starszych. Jeśli również lubicie podejmować takie wizualne wyzwania, to rozpieści was to, które dziś proponujemy.

Test IQ: „Znajdź sowę ukrytą na obrazku w ciągu 10 sekund

Czy wiesz, co to jest dyskryminacja wzrokowa? Jest to zdolność do dokładnego odróżniania od siebie szczegółów i rzeczy znajdujących się w polu widzenia. Jest to funkcja wzrokowo-poznawcza, podobnie jak uwaga wzrokowa i pamięć wzrokowa. W dzisiejszym wyzwaniu sprawdzimy Twoją dyskryminację wzrokową, aby przekonać się, czy jesteś skrupulatny, czy nie. Jednak aby zdać ten test, trzeba też popracować nad uwagą wzrokową i pamięcią wzrokową. Możesz to zrobić?

Masz tylko 10 sekund, aby dostrzec sowę na kolejnym zdjęciu. To wyzwanie jest jednym z testów wzrokowych o wysokim stopniu trudności. Jeśli jesteś wybredny, nie przegapisz tego pięknego ukrytego zwierzęcia przed upływem czasu. Pamiętaj, że aby wygrać ten test, musisz mieć bardzo wysoki poziom koncentracji i dokładności wzrokowej.
Jesteście gotowi? Chodźmy! 10, 9, 8…

Test IQ: odpowiedzi na wyzwanie

3, 2, 1 ! Czas minął, nie wolno kontynuować gry. Nadszedł czas, abyś spojrzał na poniższy obrazek i sprawdził, czy masz właściwą odpowiedź.

Rozwiązanie: Sowa jest tuż przed wielkim drzewem przed tobą. Trudno go zauważyć, gdyż jego kształt i kolory zlewają się z dużym drzewem znajdującym się za nim.

Jeśli udało Ci się podać dokładną lokalizację tej sowy przed upływem 10 sekund, gratulujemy! Możesz być dumny z tego, że jesteś osobą skrupulatną, która ma naprawdę dobrą dyskryminację wzrokową.

Jeśli nie udało Ci się, zachęcamy do codziennych ćwiczeń z naszymi wielokrotnymi testami wzrokowymi, w których możesz sprawdzić swoją ostrość widzenia i zdolności intelektualne. Zobaczysz, że z czasem będziesz się doskonalić i żadne wyzwanie wizualne nie stanie na Twojej drodze!

W międzyczasie, dlaczego nie podzielić się tą grą dyskryminacji wizualnej ze swoimi przyjaciółmi, rodziną i kolegami?

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.