Strona główna » Nowosci » Test wizualny: Znajdź trzy serca wśród motyli w tym wizualnym wyzwaniu.

Test wizualny: Znajdź trzy serca wśród motyli w tym wizualnym wyzwaniu.

Rozwiąż tę wizualną zagadkę, a zostaniesz uznany za prawdziwego profesjonalistę.

Czy potrafisz wykonać to wizualne wyzwanie w mniej niż minutę? Jeśli dobrze się skoncentrujesz, nie będziesz miał trudności ze znalezieniem właściwej odpowiedzi. Aby uczcić miłość, ten test polega na znalezieniu 3 małych serc, które są ukryte na obrazku. Możesz je szybko zlokalizować, jeśli uważnie przyjrzysz się poniższym obrazkom. Jesteście gotowi? Idziemy!

Szukasz już od jakiegoś czasu, ale nie możesz znaleźć? Jeśli tak, to nie zniechęcaj się. Zawsze znajdziesz odpowiedź, jeśli będziesz się trzymał. Wystarczy się zrelaksować i pomyśleć spokojnie.

Oto wskazówka, która ułatwi Ci poszukiwania: przyjrzyj się uważnie przestrzeniom między zwierzętami (ptaki, króliki, pingwiny). Jeśli zwrócisz uwagę na te miejsca, łatwo znajdziesz małe serca, nawet jeśli są dobrze ukryte.

Rozwiązanie: Gdzie są trzy serca?

Czy zlokalizowałeś trzy serca? Jeśli tak, to jesteś bardzo spostrzegawczy. Jeśli niestety nie udało Ci się, nie martw się, bo poniżej podajemy poprawne odpowiedzi.

  • Pierwsze serce: spójrz na prawą stronę, jest tuż między dwoma królikami i dwoma białymi ptakami. Nie było to takie trudne do znalezienia, jeśli się uważnie szukało.
  • Drugie serce: to najłatwiejsze do znalezienia, bo znajdowało się obok samotnego pingwina. Na tej ilustracji jest tylko jeden pingwin, więc nie będziesz miał problemów z jego znalezieniem.
  • Trzecie serce: w przeciwieństwie do dwóch pierwszych serc, to jest chyba najtrudniejsze do znalezienia. Jest tak dobrze zakamuflowany między motylami, że trudno go zidentyfikować. Spójrz na lewą stronę, jest między niebieskimi ptakami a samotnym pingwinem. Aby go zlokalizować, trzeba policzyć 5 motyli na szczycie pingwina.

Czy podobał ci się ten test? Mamy w zanadrzu jeszcze więcej ciekawych testów. I nie wahaj się zrobić tego w grupie, aby dobrze się bawić.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.