Strona główna » Nowosci » Test wizualny: Znajdź brakującą liczbę w tym ciągu od 1 do 100 w 60 sekund.

Test wizualny: Znajdź brakującą liczbę w tym ciągu od 1 do 100 w 60 sekund.

Czy masz wzrok, by znaleźć brakującą liczbę?

Dzisiejszy test jest wyłącznie wizualny. Będziesz musiał znaleźć brakującą liczbę w serii. Czy wiesz, że wzrok jest tak ważny dla człowieka, że wykorzystuje ponad połowę możliwości mózgu?

Niektórzy ludzie zamykają oczy, aby lepiej się skoncentrować. Przy dzisiejszym teście wzrokowym będziesz musiał otworzyć prawe oko. Czy będziesz w stanie znaleźć brakującą liczbę w tej serii od 1 do 100 w czasie krótszym niż 60 sekund?

© Grudna

 

Wykorzystaj swoje umiejętności wizualne

Ten test jest łatwy, ale wymaga aktywnej koncentracji, aby go zdać. Musisz wykorzystać wszystkie swoje umiejętności wizualne do pracy i analizować bardzo szybko. Jest on dostępny dla każdego. Uważaj, aby nie przekroczyć limitu czasu, który jest główną trudnością gry: musisz ukończyć ten test w ciągu 60 sekund.

Ten test wizualny jest stymulującym wyzwaniem, które może poprawić twoją zdolność koncentracji, ale także rozwija umiejętności obserwacji. Rzuć sobie wyzwanie, a jeśli nie masz odpowiedzi, spotkamy się na następnej stronie.

Jak znaleźć brakującą liczbę?

Aby znaleźć brakującą liczbę w czasie krótszym niż 60 sekund, musisz być szybki, i to bardzo szybki. Ten test został zaprojektowany tak, że zgubisz się po drodze, jeśli nie będziesz skupiony.

Aby odnieść sukces w tym ćwiczeniu, musisz przede wszystkim powiedzieć sobie, że jest to zabawny test i że jest on przede wszystkim zaprojektowany, aby cię rozbawić. Nie stresuj się, damy Ci kilka wskazówek jak zdać.

Po pierwsze, jak zauważyłeś, cyfry są różnej wielkości i koloru, jest to całkowicie zamierzone. Nie rozwodź się nad tym szczegółem, jest on tylko po to, aby Cię zdezorientować.

Po drugie, nie próbuj znaleźć żadnej logiki w tym teście. Liczby zostały umieszczone zupełnie przypadkowo, nie następują po sobie i nie mają żadnej określonej kolejności. Użyj długopisu lub palca, aby wskazać każdą liczbę od 1 do 100. To znacznie ci pomoże.
Stosując się do tych wskazówek, będziesz mógł z powodzeniem znaleźć brakujący numer.

Zapraszamy do kliknięcia na „Dalej” poniżej, aby odkryć rozwiązanie na następnej stronie.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.