Strona główna » Nowosci » Test wizualny: Włącz swoje orle oczy i znajdź 3 różnice w tych 2 zdjęciach pięknych japońskich kobiet

Test wizualny: Włącz swoje orle oczy i znajdź 3 różnice w tych 2 zdjęciach pięknych japońskich kobiet

Sprawdź swoją ostrość widzenia i koncentrację dzięki temu prostemu testowi na koncentrację.

Ta dość trudna łamigłówka sprawdzi twoje zdolności wizualne. Tylko osoby o orlich oczach mogą z powodzeniem ukończyć to wyzwanie. Dowiedz się więcej o tym teście.

O co chodzi?

Ten test ostrości stawia przed Tobą wyzwanie znalezienia trzech różnic na powyższych zdjęciach. W praktyce zobaczysz dwa zdjęcia, każde przedstawiające piękną Japonkę ubraną w tradycyjny strój, w tym białe kimono z kwiatowym wzorem. Na głowie kobieta ma rodzaj kapelusza.

Jak widać, te zdjęcia przedstawiają tę samą osobę. Są jednak trzy szczegóły, które sprawiają, że obraz tej osoby jest inny. Twoim zadaniem jest znalezienie tych różnic w ciągu zaledwie 7 sekund. Udowodnij swoją wartość, próbując rozwiązać tę zagadkę.

Aby bez trudu przejść to wizualne wyzwanie, pamiętaj o uważnej obserwacji dwóch obrazków. Jeśli masz bystre oko, to mimo ograniczenia czasowego na pewno zauważysz szczegóły.

Test wizualny: rozwiązanie

Czas się skończył. Czy udało Ci się znaleźć trzy różnice w tym badaniu wzroku? Jeśli tak, możesz spróbować innych wyzwań, które nadal będą wyostrzać twój wzrok i koncentrację. Z drugiej strony, jeśli nie udało Ci się zrealizować wyzwania, staraj się nadal trenować oczy, bo trzeba je aktywować jak mięśnie.

W obu przypadkach sprawdź lub znajdź odpowiedź, patrząc na rozwiązanie na załączonych obrazkach.

Na tych zdjęciach widać, że różnice są na liściu w lewym rogu kapelusza, na kołnierzu szaty kobiety i na ścianie za nią.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.