Strona główna » Nowosci » Test wizualny: Udowodnij, że masz wysokie IQ znajdując 12 różnic w mniej niż 40 sekund!

Test wizualny: Udowodnij, że masz wysokie IQ znajdując 12 różnic w mniej niż 40 sekund!

Testy wizualne to doskonały sposób na stymulację szybkości i ostrości widzenia. Pomagają trenować koncentrację i umiejętności pamięciowe, a przy tym są szczególnie zabawne.

Dziś zaproponujemy bardzo zabawną grę: znajdź 12 różnic między dwoma obrazkami sushi w czasie krótszym niż 40 sekund. Ten test wymaga dużej uwagi i koncentracji, aby szybko znaleźć wszystkie różnice.

© Grudna

 

To nie tylko dla dzieci, ale dla każdego, kto chce się dobrze bawić i wykorzystać swoje umiejętności plastyczne. A więc, czy jesteś gotowy na wyzwanie? Let’s go !

Aby znaleźć 12 różnic między obrazkami, musisz się skupić i uważnie obserwować. Jeśli nie udało Ci się znaleźć wszystkich różnic, przejdź poniżej, aby je zobaczyć.

Czy wiesz, że.

Sushi wywodzi się z Japonii. Jest zrobione z ryżu, zwykle połączonego ze składnikami takimi jak surowe ryby, wodorosty i warzywa. Sushi to po japońsku „jedzenie z ryżem”.

Chociaż surowa ryba jest najczęściej kojarzona z sushi, istnieją odmiany bez ryby, które obejmują szereg składników, takich jak warzywa, jajka i gotowane owoce morza. Sushi może być podawane na ciepło lub na zimno i jest spożywane ze specjalnymi sosami, takimi jak sos sojowy lub majonez. Źródło

Wyzwanie

Fani tego testu sprostali wyzwaniu z wielkim rozmachem! W mniej niż 40 sekund znaleźli wszystkie 12 różnic pomiędzy dwoma pokazanymi im obrazkami. Dla tych, którzy byli wolniejsi, poniższy obraz pozwoli im zobaczyć wszystkie różnice. A więc, czy jesteś gotowy na kolejne wyzwanie?

© Grudna

 

Udostępnij grę w swoich sieciach społecznościowych, aby zwiększyć widoczność swojej marki i uzyskać więcej ekspozycji. Sieci społecznościowe są potężną platformą dla ludzi do odkrywania i udostępniania treści swoim znajomym i rodzinie. Oznacza to, że ludzie mogą szerzej udostępniać Twoją grę, co może pomóc Ci dotrzeć do szerszej publiczności.

 

Related post

Isidora Lettiere
Napisane przez : Isidora Lettiere