Strona główna » Nowosci » Test wizualny: tylko wprawne oko może dostrzec deser, który nie należy do tego miejsca

Test wizualny: tylko wprawne oko może dostrzec deser, który nie należy do tego miejsca

Będziesz miał tylko 30 sekund na znalezienie celu wskazanego w tym wizualnym wyzwaniu.

Czas sprawdzić swoją zwinność umysłową i uprzywilejowany wzrok, aby pokonać to nowe wyzwanie wizualne. Przy tej okazji Twoja cierpliwość, koncentracja i strategia będą niezbędne, aby zidentyfikować obiekt, który nie należy do grupy prezentującej obraz.

Wyzwanie wizualne

W tym nowym wyzwaniu wizualnym będziesz musiał zidentyfikować, który deser nie należy do grupy słodyczy i przysmaków, które przedstawia obrazek. Aby rozwiązać to wyzwanie, będziesz miał limit czasu wynoszący 30 sekund. Jesteście gotowi?

 

To hobby jest odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, więc możesz podzielić się nim z przyjaciółmi i rodziną, aby jak najlepiej wykorzystać swój wolny czas i dowiedzieć się, czy jesteś doświadczonym obserwatorem rozwiązującym małe problemy logiczne.

Rozwiązanie wyzwania wizualnego

Czy to było trudne? Odpowiedź na to wyzwanie wizualne jest oznaczona czerwonym kółkiem. Jeśli nie zaliczysz tego wyzwania, zapraszamy do dalszych ćwiczeń z innymi wyzwaniami wizualnymi, które mamy dla Ciebie i pobicia swojego rekordu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.