Strona główna » Nowosci » Test wizualny: Tylko 20% ludzi znajduje 2 arbuzy podobne w czasie krótszym niż 10 sekund! Czy potrafisz to zrobić?

Test wizualny: Tylko 20% ludzi znajduje 2 arbuzy podobne w czasie krótszym niż 10 sekund! Czy potrafisz to zrobić?

Przyjrzyj się uważnie obrazkowi i użyj swojego sprytu, aby dostrzec identyczne arbuzy.

Czy wiesz, że niektórzy ludzie mają wyjątkowe zdolności wizualne? Tak jest w przypadku Stephena Wiltshire’a, brytyjskiego autystycznego artysty, który po jednokrotnym obejrzeniu zdjęcia lub krajobrazu potrafi narysować niezwykle szczegółowe pejzaże. Stąd jego przydomek „Człowiek z pamięcią fotograficzną”. Jeśli on jest wyjątkiem, to jak dobrze ocenilibyście swoje zdolności wizualne? Czy jest ona powyżej przeciętnej? Dowiedz się, wykonując poniższy test.

Jak rozpoznać arbuzy, które wyglądają podobnie?

Dzisiejszy test zmierzy nie tylko Twoją ostrość widzenia, ale także zdolność zwracania uwagi na szczegóły. Przygotuj swoje oczy, to będzie bardzo trudne ćwiczenie.

Aby sprawdzić swój wzrok, przestudiuj uważnie poniższy obrazek. Przedstawia on kilka arbuzów, które wszystkie wyglądają tak samo, ale jeśli przyjrzysz się obrazowi szczegółowo, możesz zauważyć, że dwa z nich wyglądają podejrzanie podobnie. Te dwa arbuzy są trudne do zidentyfikowania na pierwszy rzut oka, ale jeśli obejrzysz je pod każdym kątem, możesz być zaskoczony. Masz 10 sekund na znalezienie tych dwóch arbuzów. Jeśli zdasz ten test, będzie to oznaczać, że twój wzrok jest odporny na wyzwania. Zwróć uwagę i nie rozpraszaj się.

© Grudna

 

Arbuzy były ukryte tutaj!

Czas się skończył. Czy znalazłeś identyczne arbuzy? A może dałeś język kotu?

Sprawdźmy to od razu dzięki tym odpowiedziom. Dwa arbuzy otoczone są czerwonymi kółkami.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.