Strona główna » Nowosci » Test wizualny: Czy jesteś osobą opiekuńczą? Udowodnij to, znajdując dwa różne psy w ciągu 20 sekund.

Test wizualny: Czy jesteś osobą opiekuńczą? Udowodnij to, znajdując dwa różne psy w ciągu 20 sekund.

Sprawdź swój zmysł obserwacji i szczegółowości w tej wizualnej układance!

Testy i wyzwania wizualne to doskonałe ćwiczenia na poprawę koncentracji i umiejętności obserwacji. Taki właśnie jest cel dzisiejszego wyzwania dla mózgu. Będziesz musiał zwrócić pełną uwagę na poniższy obrazek i wykorzystać swoją percepcję wzrokową, aby rozwiązać wizualną zagadkę, która nie jest tak łatwa, jak się wydaje.

Czy odważysz się podjąć wyzwanie, aby udowodnić, jak uważny i spostrzegawczy jesteś?

Wizualne wyzwanie: Które z tych psów są różne?

Bycie dobrym obserwatorem oznacza, że zwracasz uwagę na najmniejsze szczegóły. Ta cecha sprawia, że jesteś zarówno spostrzegawczy, jak i świadomy. Jeśli masz żywy zmysł obserwacji, nie będziesz miał problemów z rozwiązaniem dzisiejszego wyzwania wizualnego.

Nie lekceważ jednak tej gry wizualnej, ponieważ wielu z nich poniosło porażkę. Nie poddawaj się żadnym rozproszeniom i ryzykuj, że przegapisz jakiś ważny szczegół. Czy jesteś gotowy?

Oto Twoje zadanie: poniższy obrazek składa się z psów, które na pierwszy rzut oka wszystkie wyglądają identycznie. Dwa z nich nie wyglądają jak żaden inny pies. Następnie masz 20 sekund, aby spróbować zidentyfikować te 2 psy, które różnią się na tym zdjęciu.

© Grudna

 

Test wizualny: rozwiązanie

Minęło już 20 sekund, które zostały Ci przyznane. Czy udało Ci się w porę dostrzec 2 wyjątkowe psy? Jeśli nie udało Ci się ich zidentyfikować, możesz spojrzeć na poniższe rozwiązanie.

Rozwiązanie

Pierwszy odmienny pies to trzeci pies w trzecim rzędzie, jest on jedynym bez czarnej plamy na uchu.

Drugi pies, który nie wygląda jak żaden inny to ostatni w czwartym rzędzie, jako jedyny ma plamy na ogonie.

© Grudna

 

Jeśli udzieliłeś prawidłowych odpowiedzi, świadczy to o tym, jak dobrym obserwatorem i uważnym jesteś. Co więcej, udało Ci się zidentyfikować 2 psy bez przekraczania limitu czasu. Dobra robota!

Czy podobało Ci się rozwiązanie tej wizualnej zagadki? Odkryj inne wizualne i intelektualne wyzwania tego rodzaju na naszej stronie. Nie wahaj się go nadużywać, ponieważ te testy IQ pozwalają regularnie stymulować swój mózg.

 

 

Related post

Isidora Lettiere
Napisane przez : Isidora Lettiere