Strona główna » Nowosci » Test wizualny: 7 sekund Twojego czasu! Które drzewo najbardziej różni się na zdjęciu?

Test wizualny: 7 sekund Twojego czasu! Które drzewo najbardziej różni się na zdjęciu?

Czy jesteś wyjątkowy, jeśli potrafisz rozwiązać tę zagadkę w zaledwie 7 sekund?

Zdolności intelektualne człowieka są wynikiem prawidłowego funkcjonowania mózgu. Opracowano kilka testów, które mają pomóc temu organowi w ewolucji, w byciu ostrym i czułym. W tym wyzwaniu chodzi głównie o szybkość. Spróbuj, aby poznać swój limit.

Siedem sekund na znalezienie nietypowego drzewa

Na tym zdjęciu widać 45 drzew, które na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie. Są całe zielone z brązowym pniem. Jest jednak jeden dziwny, którego kształt odróżnia go od pozostałych.

 

Musisz znaleźć to drzewo w ciągu zaledwie 7 sekund. Jest to bardzo szybkie, więc zanim zaczniesz, rozgość się w spokojnym miejscu.

Jest to ćwiczenie, które wymaga maksymalnej koncentracji w krótkim czasie. Testuje twoje zdolności obserwacyjne.

A nietypowym drzewem było…

Jeśli zlokalizowałeś anomalię, gratulacje! Jesteś wyjątkową osobą o wielkiej inteligencji.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi, to nic nie szkodzi. Niewielu osobom udało się przejść to wyzwanie. Rzeczywiście, z jednej strony drzewa są liczne i pozornie identyczne, a z drugiej strony miałeś tylko 7 sekund na znalezienie intruza. W tym czasie mamy tendencję do przeoczenia pewnych szczegółów. Więc nie martw się, rozwiązanie jest takie.

Inne testy dają więcej czasu na zastanowienie się lub po prostu nie nakładają limitu czasowego. Pozwolą Ci one wyostrzyć wzrok, zwrócić uwagę na szczegóły.

A jeśli chcesz pójść dalej lub szukasz jeszcze trudniejszych wyzwań, nie wahaj się wykonać testów iluzji optycznych.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.