Strona główna » Nowosci » Test różnic: Sprawdź swoją uwagę wzrokową i znajdź różnice między tymi dwoma obrazami w ciągu 60 sekund.

Test różnic: Sprawdź swoją uwagę wzrokową i znajdź różnice między tymi dwoma obrazami w ciągu 60 sekund.

Uważasz, że masz bystre oko i wysokie zdolności wzrokowe? Przekonajmy się!

Czy znasz Kim Peek, aka „Rain Man”? Człowiek ten, który niestety odszedł, znany był ze swojej fenomenalnej pamięci, która pozwalała mu w ciągu kilku minut zapamiętać ilości danych, w tym całe książki. Potrafił też rejestrować i analizować różne informacje każdym okiem.

Gdyby zdał ten test wzrokowy, to byłaby to dla niego bułka z masłem. A co z tobą? Czy jesteś w stanie szybko przeanalizować te dwa obrazy i odkryć różnice w ciągu 60 sekund? Sprawdź od razu swoje możliwości i oceń ostrość widzenia.

Wykorzystaj swoje umiejętności wizualne, aby zidentyfikować różnice między dwoma obrazkami

Ten test sprawdzi Twoje umiejętności obserwacyjne. Musisz dokładnie przeanalizować dwa obrazy obok siebie i zauważyć różnice, które normalnie byś przeoczył.

To dobra okazja, aby odkryć, jak bardzo jesteś uważny i zorientowany na szczegóły. Przygotuj się więc do wystawienia zmysłów na próbę i podejmij wyzwanie!

Aby zagrać w grę, wystarczy znaleźć różnice pomiędzy dwoma przedstawionymi nam obrazkami. Te obrazy mogą wyglądać podobnie na pierwszy rzut oka, ale są szczegóły, które robią różnicę.

© Grudna

 

Specyfiką tego testu, jak pewnie zauważyliście, jest nacisk na kształty geometryczne. Między poziomymi i pionowymi liniami oraz geometrycznymi kształtami staraj się nie dać się zmylić. Te kształty mogą wpłynąć na twoje zdolności wizualne, a twoja analiza może zostać wykolejona. Bądź skupiony, masz tylko minutę, by to rozgryźć.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.