Strona główna » Nowosci » Test różnic: Jeśli jesteś spostrzegawczy, możesz dostrzec 3 różnice między tymi dziećmi w ciągu 25 sekund

Test różnic: Jeśli jesteś spostrzegawczy, możesz dostrzec 3 różnice między tymi dziećmi w ciągu 25 sekund

W dzisiejszym teście IQ zabieramy Cię do dzieciństwa.

Ale poziom jest daleki od podstawowego! Czy pamiętasz gry różnicowe? Dziś rzucamy wyzwanie waszym umiejętnościom obserwacyjnym. W tym teście wizualnym Twoje umiejętności wzrokowe zostaną wystawione na próbę. I zobaczysz, że dzięki uzupełnieniu tej wizualnej układanki, Twój wzrok będzie bardziej pobudzony i sprawny! Czy wątpiłeś w to? Przetestuj to teraz!

Test IQ: „Jakie są 3 różnice w obrazkach tych dzieci?

Czy wiesz, co to jest ostrość widzenia? Jest to kryterium dobrego widzenia. Polega ona na zdolności rozróżniania drobnych szczegółów. Jeśli masz dobrą ostrość widzenia, to znaczy, że jesteś dobrym obserwatorem! W tym teście wzrokowym nie zapominaj jednak, że musiałbyś się również maksymalnie skoncentrować, aby dobrze wykorzystać swój zmysł szczegółu i obserwacji!

Na kolejnym zdjęciu widać dwa identyczne obrazki. Jedno z kilkorga bawiących się razem dzieci. Jednak te dwa obrazy nie są tak podobne, jak się wydaje. Na tych zdjęciach są ukryte różnice. Twoim wyzwaniem jest ich odnalezienie. W sumie musisz wskazać 3 różnice.

© Grudna

 

Masz 25 sekund na wykonanie tego wyzwania! To zależy od Ciebie!

Kliknij „Dalej” poniżej, aby zobaczyć rozwiązanie na następnej stronie.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.