Strona główna » Nowosci » Test osobowości: niech ten test Cię zaskoczy. Ujawni jakieś ciemniejsze strony twojej osobowości.

Test osobowości: niech ten test Cię zaskoczy. Ujawni jakieś ciemniejsze strony twojej osobowości.

Kształt, który zobaczysz jako pierwszy, zdradzi coś o Twojej osobowości.

Ten test osobowości to sposób na dowiedzenie się nieco więcej o swoim charakterze i otaczającym Cię środowisku. Wyniki są dalekie od 100% prawdy, ale mogą Cię zaskoczyć. Wyniki mają charakter ogólny i są podane jako wskazówki.

Mówiąc dokładniej, ten test psychologiczny powie Ci nieco więcej o Twojej podatności. Jak odbierasz krytykę? Aby się o tym przekonać, spójrz na poniższy obrazek. Przyjrzyj się uważnie. Kształt, który zobaczysz jako pierwszy, ujawni cechę twojej osobowości.

© Grudna

 

Jeśli zobaczysz filiżankę do kawy…

Widok filiżanki do kawy oznacza, że jesteś osobą z wieloma lękami. Boisz się nieznanego, a zwłaszcza przyszłości. Wiadomo, że z natury jesteś bardzo nieśmiały. Trudno Ci podejść do innych i boisz się krytyki.

Z drugiej strony możesz sobie pogratulować poukładanej i zorganizowanej natury. Dzięki temu możesz lepiej zaplanować każdy etap swojego życia. Nie jest to jednak rozwiązanie pozbawione wad. Kiedy pojawiają się lub zdarzają niespodziewane wydarzenia, często zostajesz zaskoczony. Nie wiesz, jak zareagować i jak się zachować.

W szczególności taka postawa uniemożliwia ci życie w pełni w chwili obecnej i cieszenie się nią w pełni. Spędzasz czas martwiąc się o szczegóły, starając się nigdy nie pozostawić niczego przypadkowi.

Jeśli widzisz kształt serca…

Widzenie linii serca odzwierciedla egocentryczną osobowość. Jesteś bardzo egocentryczny. Uwielbiasz być w centrum dyskusji i przyciągać wszystkie oczy.

Na imprezach publicznych lub w społeczności trudno ci zaakceptować, że możesz być ignorowany. Trzeba być zauważonym, żeby poczuć się lepiej we własnej skórze.

Masz naturę „pępka” i nie widzisz siebie rozmawiającego o rzeczach, które cię nie dotyczą. Zainteresowanie innymi nie jest jedną z twoich cech.

Choć lubisz mieć wszystkie oczy na sobie, nie znosisz krytyki. Masz wysokie mniemanie o sobie i jesteś przekonany, że wszystko co robisz jest właściwe, wręcz doskonałe. Nie do pomyślenia jest dla Ciebie, że inna osoba mogłaby Cię wykorzystać lub wydobyć Twoją ciemną stronę.

Powinieneś nauczyć się większej pokory. Spróbuj być bardziej otwarty, gdy ktoś próbuje przedstawić Ci inny punkt widzenia. To cię nie zabije, a może nawet przynieść korzyści.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o sobie nieco więcej, zapraszamy do poznania naszych pozostałych testów osobowości. Mamy kilka, które zarówno zaskakują, jak i bawią.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.