Strona główna » Nowosci » Test osobowości: jakie są twoje granice? Weź ten wizualny quiz, aby się przekonać!

Test osobowości: jakie są twoje granice? Weź ten wizualny quiz, aby się przekonać!

Rzuć wyzwanie swojej osobowości, aby dowiedzieć się, co cię w życiu powstrzymuje!

Limity są osobiste i unikalne dla każdej osoby. Zależą one od doświadczeń, osobowości i środowiska. Ale ważne jest również, aby wiedzieć, że mogą się one zmieniać i różnić w zależności od kontekstu, etapu życia, na którym jesteś lub ludzi wokół ciebie. Chcesz dowiedzieć się, co Cię ogranicza i spowalnia? Dzięki temu testowi osobowości to właśnie Twoja własna odpowiedź pozwoli Ci uzyskać możliwą odpowiedź, jednocześnie dobrze się bawiąc! Na co czekasz, żeby zagrać?

Test wizualny: „Która z tych klatek najbardziej Cię inspiruje?

Aby wykonać ten test osobowości, należy uważnie obserwować różne klatki pokazane na poniższym obrazku. Która z czterech klatek najbardziej do Ciebie przemawia lub Cię interesuje? Gdy masz już swoją odpowiedź, dowiedz się poniżej, co oznacza ten wybór.

© Grudna

 

Test wizualny: właściwa odpowiedź

Czy wybrałeś już swoją klatkę? Zapamiętaj jej numer i odkryj, co zdradza o Twoich osobistych ograniczeniach!

1. Klatka nr 1

Nigdy nie przywiązywałeś dużej wagi do komfortu materialnego i pieniędzy. To właśnie powstrzymuje cię od pójścia do przodu i osiągnięcia celów. Zmień to, zaczynając więcej inwestować w swoją pracę.

2. Klatka nr 2

Jako osoba spokojna i opanowana unikasz napiętych sytuacji. Do tego stopnia, że wolisz się z kimś zgodzić i przestrzegać jego zasad, niż zaprzeczyć i wywołać kłótnię lub nieporozumienie. Bądź świadomy, że to właśnie ta osobowość Cię ogranicza. Musisz nauczyć się asertywności i stawiania siebie na pierwszym miejscu, jeśli chcesz osiągnąć sukces.

3. Klatka nr 3

Nie lubisz suspensu i nieznanych zakończeń. Wolisz wszystko wiedzieć i być pewny wszystkiego, zanim zaczniesz cokolwiek, czy to związek, czy kariera. To właśnie ta nadmierna ostrożność cię ogranicza, bo zrezygnujesz, gdy tylko nie będziesz pewien. Nie wierzysz też, że Twoje marzenia mogą się kiedykolwiek spełnić. Czas zacząć wierzyć i zmieniać.

4. Klatka nr 4

Jesteś jedną z tych osób, które dobrze czują się w każdym towarzystwie. Jesteś osobą społeczną i nie możesz żyć w samotności i izolacji. Należy jednak mieć świadomość, że choć komunikacja jest wielkim atutem, to może być szkodliwa dla własnego rozwoju. Otwórz oczy i zaakceptuj, że istnieją szkodliwe i niezdrowe relacje, które musisz zakończyć.

Jeśli podobał Ci się ten test osobowości, nie wahaj się podzielić nim ze znajomymi i odkryj nasze inne testy i zagadki!

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.