Strona główna » Nowosci » Test osobowości: jakie cechy i wady Cię określają? Wybierz swoje ulubione drzewo w teście i poznaj je.

Test osobowości: jakie cechy i wady Cię określają? Wybierz swoje ulubione drzewo w teście i poznaj je.

Dowiedz się co kryje się za każdą opcją tego ciekawego testu osobowości, czy odważysz się odkryć swoje największe sekrety? Idź po to!

Jaki jest lepszy sposób na rozpoczęcie nowego roku niż z różnymi stronami ciebie! W tym teście psychologicznym odkryjesz aspekty swojej osobowości, których nigdy wcześniej sobie nie wyobrażałeś. Odważ się rozwiązać to wizualne ćwiczenie, które zaskoczyło tysiące ludzi na portalach społecznościowych, aby być jednym z najbardziej dokładnych. Odważ się poznać siebie trochę lepiej?

Wybierz swoje ulubione drzewo i poznaj lepiej siebie.

Gratulujemy wzięcia udziału w tym zabawnym, wirusowym quizie! Ten quiz cieszy się popularnością na Facebooku ze względu na łatwość jego rozwiązania i wyniki uzyskane dla każdej z oferowanych opcji.

Poniżej podajemy odpowiednie wskazówki. Wystarczy spojrzeć na poniższy obrazek i wybrać jedno z 3 drzew. Nie zastanawiaj się zbytnio, po prostu wybierz swój ulubiony i tyle. Choć nie ma limitu czasowego, im szybciej to zrobisz, tym lepiej.

Jakie są cechy i wady, które Cię definiują? Dowiedz się tutaj

Jest to ostatnia część badania wzroku i z pewnością najłatwiejsza ze wszystkich. W kolejnych akapitach wystarczy mieć na uwadze swój wybór i spojrzeć na niego, by odczytać jego odpowiednią interpretację.

Przygotuj się na odkrycie, jakie cechy i wady Twojej osobowości ujawniają się za 3 figurami drzewa (zaczynamy od lewej do prawej).

Drzewo 1: Jeśli to był Twój faworyt, jesteś osobą o dużej pewności siebie, co bardzo sprzyja osiąganiu celów. Z drugiej strony wierzchołki drzew wskazują, że jesteś osobą o silnej wyobraźni i ciągłej chęci przygody. Wreszcie szczegóły na ziemi wskazują, że cenisz swoje związki, ale nie na tyle, by poświęcić się dla nich; ci, którzy chcą pozostać w twoim życiu, będą musieli walczyć, by tam pozostać.

Drzewo 2: Jeśli wybrałeś środkowe drzewo, oznacza to, że jesteś osobą niepewną siebie i potulną, co prowadzi do tego, że łatwo można Tobą manipulować. Ponadto wierzchołek drzewa wskazuje, że jesteś zorientowany na szczegóły, kreatywny i jesteś perfekcjonistą. Wreszcie dół Twojego rysunku wskazuje, że lubisz pozostawać niezauważony, masz wielu znajomych, ale bardzo mało prawdziwych przyjaciół, pamiętaj, że to właśnie w najgorszych chwilach spotykasz ludzi, którzy są naprawdę wartościowi.

Drzewo 3: Jeśli jest to wzór, który wybrałeś, jesteś osobą złożoną i inni postrzegają cię jako bossa, mimo że tak naprawdę nim nie jesteś. Szczyt tego drzewa ujawnia, że lubisz uwagę, że jesteś uważny na swoje potrzeby i że czasami możesz być narcystyczny. Wreszcie, korzenie rysunku wskazują, że jesteś kimś, kto utrzymuje silne i trwałe związki. Jesteś pewna, że wiesz, kim są prawdziwi ludzie, którzy cię kochają i dbają o ciebie, więc dbasz o nich, jakby byli najważniejsi.

 

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.