Strona główna » Nowosci » Test obserwacyjny: Znajdź 3 różnice między tymi dwoma zdjęciami krokieciarzy w czasie krótszym niż 25 sekund!

Test obserwacyjny: Znajdź 3 różnice między tymi dwoma zdjęciami krokieciarzy w czasie krótszym niż 25 sekund!

Ten test IQ jest idealny do poprawy koncentracji i koncentracji uwagi.

Dzisiejszy test sprawdzi wasze umiejętności obserwacji i koncentrację. Polega ona na znalezieniu 3 różnic na zdjęciu w czasie krótszym niż 25 sekund. Jego rozdzielczość pozwala nam zmierzyć Twoje zdolności poznawcze i możliwości intelektualne.

Prezentacja testu IQ

Zagadka polega na znalezieniu 3 różnic w 2 obrazkach. Na pierwszy rzut oka sceny wydają się podobne, ale jeśli przyjrzeć się bliżej, widać, że są pewne anomalie.

Test jest prosty i łatwy, ale trzeba zwrócić uwagę na wszystkie szczegóły, aby znaleźć rozwiązanie. Aby uczynić ten test IQ jeszcze bardziej ekscytującym, masz limit czasowy 25 sekund na jego rozwiązanie.

Test IQ pokazuje trzy osoby grające w krokieta, dwóch chłopców i jedną dziewczynkę. Wszyscy trzej stoją na trawniku i trzymają w rękach młotki. Jeden z chłopców gra, a dziewczynka i drugi chłopiec obserwują.

Poświęć czas na ciszę i usuń wszelkie rozpraszacze. Skoncentruj się na dwóch obrazkach, aby znaleźć odpowiedź.

Odpowiedzi na testy IQ

Teraz czas na pokazanie odpowiedzi na ten wizualny test IQ. Brawo dla wszystkich, którym udało się znaleźć 3 różnice w czasie krótszym niż 25 sekund.

Zauważenie rozbieżności nie jest tak proste, jak się wydaje. Świadczy to o tym, że masz dobry zmysł obserwacji z ponadprzeciętnym IQ.

Oto odpowiedzi wraz z wyjaśnieniami. Możesz również spojrzeć na obrazek, aby porównać swoje odpowiedzi z kluczem odpowiedzi.

  • Pierwsza różnica: jest na chłopaku, który gra. Przyjrzyj się uważnie młotkowi w jego rękach. Na pierwszym zdjęciu widać, że jest mniejszy.
  • Druga różnica: jest na chłopaku z tyłu. Przyjrzyj się dokładnie jego głowie. Widać, że na drugim zdjęciu nie ma włosów nad uszami.
  • Trzecia różnica: jest trochę trudna do znalezienia i tylko osoby z dobrą umiejętnością obserwacji mogły ją znaleźć. Przyjrzyj się uważnie chłopcu z tyłu. Zauważysz małą różnicę w jego nogach.

Jeśli nie udało Ci się ich znaleźć, nie powinieneś się zniechęcać, ponieważ ten test jest klasyfikowany jako jeden z najtrudniejszych. Zawsze możesz spróbować innych wyzwań wizualnych, aby ćwiczyć i wyostrzyć swoje umiejętności intelektualne.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.