Strona główna » Nowosci » Test obserwacyjny: Czy potrafisz określić 3 różnice między 2 zdjęciami?

Test obserwacyjny: Czy potrafisz określić 3 różnice między 2 zdjęciami?

Sprawdź, czy masz orle oko i dobry zmysł obserwacji, znajdując 3 różnice na tym obrazku.

Ten test IQ jest idealny do określenia Twoich możliwości intelektualnych i umiejętności obserwacji. Dzisiejsza łamigłówka pozwoli Ci sprawdzić swoje umiejętności analityczne i inteligencję, a jednocześnie dobrze się bawić. Wyzwanie jest bardzo proste, wystarczy znaleźć różnice na obrazku. Tylko osoby o wysokim poziomie IQ mogą zdać ten test.

Prezentacja testu IQ znajdź 3 różnice na obrazku

Wyzwanie polega na znalezieniu 3 różnic na obrazku. Są one umieszczone w taki sposób, aby oszukać twój zmysł obserwacji. Aby zdać egzamin, trzeba się skoncentrować i wprowadzić w spokojny stan umysłu, z dala od wszelkich emocji.

Zdjęcie przedstawia parę w sypialni. Żona leży w łóżku trzymając dziecko, a mąż stoi obok niej. Wygląda to tak, jakby żona właśnie urodziła, a mąż płakał z radości. W pokoju widać też mnóstwo szczegółów, w tym okno, ramę obrazu, drzewo, komodę itp.

Rozwiązanie tej wizualnej zagadki wymaga dobrej pamięci wzrokowej do rozróżniania różnic.

Trzeba też zwrócić baczną uwagę podczas wykonywania tego testu. Jeśli potrafisz je rozwiązać w krótkim czasie, możesz uważać się za osobę inteligentną.

Odpowiedzi do testu IQ: znajdź 3 różnice na obrazku

Czy znalazłeś 3 różnice na obrazku, nie patrząc najpierw na odpowiedź? Gratulacje! Wielkie gratulacje dla ciebie. Świadczy to o tym, że jesteś doskonałym obserwatorem, a Twoje IQ jest powyżej średniej.

Jeśli jednak nie udało Ci się znaleźć właściwych odpowiedzi, rozwiązanie znajdziesz na obrazku.

  • Pierwsza różnica jest na łóżku. Przyjrzyj się uważnie wezgłowiu łóżka, na którym siedzi kobieta i jej dziecko. Na jednym ze zdjęć widać, że mały prostokąt jest większy niż na drugim zdjęciu.
  • Druga różnica znajduje się na półce nad komodą. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz, że układ przedmiotów jest odwrócony.
  • Trzecia różnica dotyczy drzewa. Widać, że drzewo za oknem ma inny liść z jednego zdjęcia na drugie.

Nawet jeśli pomyślnie ukończyłeś wyzwanie, możesz nadal ćwiczyć z innymi zagadkami, aby poprawić swoje umiejętności myślenia. Następnie będziesz miał możliwość sprawdzenia swoich możliwości za pomocą jeszcze bardziej skomplikowanych testów. Nie wahaj się zaprosić swoich przyjaciół i rodzinę do wykonania wyzwania.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.