Strona główna » Nowosci » Test matematyczny: Czy potrafisz znaleźć wartość każdego kwiatka i wykonać ostatnie działanie w czasie krótszym niż 60 sekund?

Test matematyczny: Czy potrafisz znaleźć wartość każdego kwiatka i wykonać ostatnie działanie w czasie krótszym niż 60 sekund?

W test dnia, musisz znaleźć wartość liczbową każdej doniczki. Czy wiesz, że widzimy tylko 15% życia roślinnego na Ziemi? Większość roślin znajduje się pod wodą, w oceanach. Oznacza to, że stanowią one 85% życia roślinnego. Teraz, gdy dowiedziałeś się nieco więcej o roślinach, kontynuujmy naszą grę.

Ten test z matematyki przeznaczony jest dla dzieci, ale mogą w niego zagrać również dorośli, którzy mają wątpliwości co do swoich zdolności matematycznych. Do najbardziej podstawowych operacji, takich jak dodawanie i odejmowanie, należy. tego wyzwania.

Legrisou.fr

Granie w tego typu gry może pomóc Twojemu dziecku rozwinąć umiejętności matematyczne i wzmocnić ich mentalną zdolność arytmetyczną. Dzieje się tak dlatego, że matematyka jest niezbędną umiejętnością życiową i może pomóc dzieciom w byciu bardziej inteligentnym. Dając dziecku tego rodzaju test wystarczająco często, zyska ono większe uznanie dla przedmiotu, który nie jest dobrze postrzegany przez dzieci.

Kluczem do rozwiązania tej zagadki jest znajomość podstaw matematyki. Mnożenie jest centralną operacją wykorzystywaną w tej łamigłówce, dlatego ważne jest, aby doskonale znać swoje tablice. Jednak ta zagadka wymaga również dobrej analizy i myślenia. Dlatego ważne jest, aby skupić się na każdej operacji i dostarczonych informacjach, aby znaleźć prawidłową odpowiedź.

W razie potrzeby można robić notatki na kartce papieru. Nie wolno jednak korzystać z kalkulatora. Proszę pamiętać, że czas jest ważnym czynnikiem w tym teście. Na rozwiązanie zagadki mają Państwo tylko 60 sekund. Ważne jest, aby pracować szybko i sprawnie, aby znaleźć odpowiedź w czasie.

Rozwiązanie tego testu

Rozwiązaniem zagadki jest 8. Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź? Gratulacje!!! Opanowałeś wszystkie tabliczki mnożenia. Jeśli nie masz odpowiedzi, nie przejmuj się, w pewnym wieku mało kto z dorosłych opanowuje perfekcyjnie wszystkie tabliczki.

Legrisou.fr

Oto jak należy postępować, aby znaleźć odpowiedź:

  • Wiersz 1: Żółta doniczka x różowo-biała doniczka równa się. 6 × 4 = 24.
  • Wiersz 2, doniczka żółta x doniczka biała równa się. 6 × 8 = 48.
  • Wiersz 3, doniczka różowa x doniczka biała równa się. 4 × 8 = 32.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.