Strona główna » Nowosci » Test logiczny: Wystaw swoje umiejętności wizualne na próbę, znajdując brakujący kształt w tej układance!

Test logiczny: Wystaw swoje umiejętności wizualne na próbę, znajdując brakujący kształt w tej układance!

Czy jesteś wystarczająco bystry, aby znaleźć kształt, który wynika z tej zagadki?

W tej zagadce są różne obrazy, które są przedstawione do Ciebie. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak oczy, które rozchodzą się we wszystkich kierunkach. Skoro mowa o kierunkach oczu, to czy wiesz, że ten organ widzi w odwrotnym kierunku?

Dzieje się tak dlatego, że zakrzywiona część rogówki znajdująca się w przedniej części oka zniekształca wpadające do niej światło. W rezultacie to, co jest postrzegane przez siatkówkę, dociera w złym kierunku. Dzięki mózgowi jednak ten obraz jest odwrócony, dlatego można normalnie widzieć. W dzisiejszym teście trzeba znaleźć jakieś znaczenie w tej zagadce.

Jak rozwiązać tę wizualną zagadkę w mniej niż 20 sekund?

Ten test nie jest trudny i nadaje się nawet dla dzieci. Nie należy go jednak lekceważyć, gdyż na przejście masz tylko 20 sekund.

© Grudna

 

Aby znaleźć brakujący kształt, będziesz musiał użyć wszystkich swoich umiejętności wizualnych, ale także dedukcji. W kwadracie masz 8 kształtów i znak zapytania, który reprezentuje kształt do znalezienia.

Po prawej stronie masz różne kształty i tylko jeden jest odpowiedzią do znalezienia. Musisz wybrać jeden z tych kształtów w logicznej kolejności i w określonym czasie.

Rozwiązanie znajdziesz klikając na „Dalej” poniżej.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.