Strona główna » Nowosci » Test logiczny: Ukończ to wyzwanie, pomagając piratowi obliczyć wagę diamentu. Ile powinien położyć na wadze?

Test logiczny: Ukończ to wyzwanie, pomagając piratowi obliczyć wagę diamentu. Ile powinien położyć na wadze?

Rozwiąż ten test logiczny, aby sprawdzić, czy twój mózg i umiejętności rozumowania są nadal doskonałe.

Każdy może zrobić tę łamigłówkę, ale tylko najlepsi potrafią to zrobić w kilka sekund. Być może jesteś ciekawy, czy będziesz jednym z geniuszy, czy nie. Czytaj dalej, aby przekonać się, czy uda Ci się zdać lub nie zdać jak większość internautów.

Test logiczny, który wystawia na próbę Twoje umiejętności rozumowania

Cel testu jest prosty, jak widać na poniższym obrazku. Twoim zadaniem jest pomóc piratowi otworzyć jego skrzynię ze skarbem. Aby to zrobić, będziesz musiał określić wagę niebieskiego diamentu. Aby to zrobić, użyj innych ciężarów na zdjęciu. Koncentracja i uwaga są wymagane, jeśli chcesz mieć największe szanse na sukces.

© Grudna

 

Jakie są dobre powody, aby zrobić ten test logiczny?

Gry z udziałem liczb zawsze były znane jako zajęcia relaksujące, które znacznie zmniejszają stres. Dzięki temu testowi poprawisz również swoją koncentrację. Jeśli popełnisz nawet najmniejszy błąd dotyczący wagi jednego z obiektów, nie zdasz.

Proszę kliknąć na „Dalej” poniżej, aby zobaczyć rozwiązanie na następnej stronie.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.