Strona główna » Nowosci » Test logiczny: Który zbiornik będzie pełny jako pierwszy? Wystawmy twoje IQ na próbę!

Test logiczny: Który zbiornik będzie pełny jako pierwszy? Wystawmy twoje IQ na próbę!

Wyzwania logiczne są obecnie bardzo popularne, a dziś mamy jeden, który jest szczególnie interesujący. Proponujemy Ci rozwiązanie test dnia, który polega na ustaleniu, który zbiornik napełni się jako pierwszy, poprzez analizę obrazu, który ma kilka rur wodnych.

Musicie znaleźć odpowiedź, stosując zasady logiki i matematyki.

Wyzwanie to angażuje analityczne i logiczne myślenie oraz daje świetną okazję do zabawy przy jednoczesnym ćwiczeniu rozwiązywania złożonych problemów. Tak więc, z tych powodów, zapraszamy wszystkich do podjęcia tego wyzwania, aby poprawić swoje umiejętności logiczne i matematyczne. Więc jeśli jesteś gotowy, to czas podjąć dzisiejsze wyzwanie i znaleźć rozwiązanie!

© Grudna

 

Sprawdź swoje umiejętności i dowiedz się, który zbiornik będzie pełny jako pierwszy!

Ten test to dobry sposób, aby sprawdzić swoją koncentrację i umiejętności logiczne. Spójrz na obrazek: zbiorniki są połączone rurą. Skoncentruj się na poziomie wody i wielkości zbiorników, aby dowiedzieć się, który zbiornik będzie pełny jako pierwszy.

Uważaj na pułapki: poziom wody może się zmieniać w zależności od pogody lub ciśnienia węża. Możesz zobaczyć poziom trudności testu, patrząc na suwak na zdjęciu. A więc, czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie?

Zapraszamy do kliknięcia na „Dalej” poniżej, aby odkryć rozwiązanie na następnej stronie.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.