Strona główna » Nowosci » Test IQ: Zobacz kangura w lesie? Tylko inteligentni ludzie potrafią to rozpoznać.

Test IQ: Zobacz kangura w lesie? Tylko inteligentni ludzie potrafią to rozpoznać.

Oto wyzwanie, które pokaże, jak bardzo jesteś inteligentny!

Testy IQ stały się ulubioną rozrywką użytkowników internetu i portali społecznościowych. W dzisiejszych czasach ludzie mogą sprawdzić swój poziom IQ w domu dzięki internetowi. Te testy są jeszcze bardziej zabawne, a wyniki są zazwyczaj prawdziwe i autentyczne. Jeśli lubisz gry wizualne, spodoba Ci się test IQ, który dziś przygotowaliśmy!

Test IQ: „Gdzie w lesie jest kangur?

Na zdjęciu powyżej widać ścieżkę w lesie. Na pierwszy rzut oka na tym zdjęciu nie ma dzikich zwierząt ani ludzi. Jeśli jednak spojrzeć na zdjęcie, można dostrzec zwierzę. Rzeczywiście, jeśli jesteś spostrzegawczą osobą, odkryjesz kangura między drzewami! O to właśnie chodzi w tej grze wizualnej! Trzeba się dowiedzieć, gdzie dokładnie jest ten kangur.

Aby zdać ten test IQ, musisz myśleć inteligentnie i wykorzystać wszystkie swoje zdolności obserwacji i rozeznania. Jeśli masz dobry wzrok, to będzie to bułka z masłem! Teraz twoja kolej!

Test IQ: odpowiedź na test

Należy wiedzieć, że ten test IQ jest jedną z trudnych gier wizualnych. Jeśli udało Ci się znaleźć dane zwierzę, to rzeczywiście jesteś inteligentną osobą! Porównaj swoją odpowiedź z rozwiązaniem zamieszczonym poniżej.

Rozwiązanie: Kangur żyje w lasach i zalesionych sawannach wschodniej Australii. Zdjęcie przedstawia australijski las, naturalne środowisko tego endemicznego zwierzęcia.

Kangur jest dobrze zakamuflowany, ponieważ jego kolor jest podobny do koloru drzew. Przyjrzyj się uważnie prawej stronie zdjęcia! Czy w końcu to zauważyłaś?

Jeśli nie zdałeś egzaminu, nie wątp w swoje umiejętności. Zamiast tego ćwicz dalej z innymi testami IQ, które oferujemy na naszej stronie.

 

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.