Strona główna » Nowosci » Test IQ: Znajdź ukrytego słonia i zostań najmądrzejszym; 90% nie podołało temu wyzwaniu.

Test IQ: Znajdź ukrytego słonia i zostań najmądrzejszym; 90% nie podołało temu wyzwaniu.

Spróbuj tego nowego wyzwania wizualnego, które bardzo niewiele osób mogłoby rozwiązać w ciągu kilku sekund. Czy uważasz, że możesz coś zmienić? Przesuń swoje granice i udowodnij, że jesteś najlepszy.

Jeśli jesteś fanem najbardziej skomplikowanych wyzwań wizualnych w internecie i szukasz wyzwania godnego swojej „wyższej” inteligencji, to dobrze trafiłeś, bo na naszej stronie znajdziesz naprawdę EXTREME. Wątpisz w to?

Celem tego wizualnego wyzwania jest zlokalizowanie słonia ukrytego w tej tropikalnej dżungli. Jeśli chcesz być częścią małej grupy, której udało się odnaleźć pachydermę, będziesz musiał wyostrzyć wzrok i wyeliminować wszystkie rozpraszacze. Czy będziesz w stanie to zrobić? Dowiedzmy się.

Łowca i ukryty słoń: wyzwanie wizualne

Chcesz rozpocząć rok 2023 od prawdziwego ekstremalnego testu? Twój czas nadszedł. Zanim rozpoczniemy to wyzwanie, musimy ostrzec, że 90% użytkowników, którzy podjęli próbę, nie było w stanie znaleźć lokalizacji ukrytego słonia.

Czy masz odwagę zmierzyć się z nim w jak najkrótszym czasie? Uruchom stoper, bo czas zacznie się kończyć i nie będziesz mógł zawrócić! Sprawdźmy, czy jesteś tak dobry, jak ci się wydaje.

Rozwiązanie wyzwania wizualnego „ukryty słoń

Jeśli doszedłeś do tego etapu, są szanse, że nie znalazłeś lokalizacji zwierzęcia lub po prostu chcesz potwierdzić swoją odpowiedź. Nie czuj się źle, nie jesteś jedyną osobą, której nie udało się to wyzwanie.

Odpowiedź: Jeśli chciałeś znaleźć ukrytego słonia, wystarczyło obrócić obrazek. Nie sądzisz? Oto dokładna lokalizacja ogromnego pachydermu, który wciąż spoglądał na myśliwego.

Najlepszym sposobem na pokonanie tego typu wyzwania umysłowego jest praktyka, dlatego zostawiamy Was z filmikiem prezentującym nowe wyzwanie o wyższym poziomie. Czy będziesz w stanie to zrobić?

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.