Strona główna » Nowosci » Test IQ: Znajdź liczbę, która powinna znaleźć się w miejscu znaku zapytania w ciągu 60 sekund.

Test IQ: Znajdź liczbę, która powinna znaleźć się w miejscu znaku zapytania w ciągu 60 sekund.

W dzisiejszym teściebędziesz musiał znaleźć wartość znaku zapytania. Czy wiesz, że ten znak interpunkcyjny nie jest taki młody? Został stworzony w VII wieku i był częścią serii znaków zwanych „positura”. W tamtym czasie miał taki sam cel jak dziś, czyli oznaczanie pytania. W teście poniżej, będziesz musiał dowiedzieć się, któremu numerowi odpowiada.

Legrisou.fr

Znajdź wartość w mniej niż 60 sekund

Jeśli szukasz sposobu na rozrywkę przy jednoczesnym ćwiczeniu mózgu, ta łamigłówka matematyczna jest dla Ciebie! Jest zarówno zabawna, jak i wymagająca, i pozwoli ci znaleźćwykorzystać swoje umiejętności rozumowania i logiki, aby rozwiązać ćwiczenie w czasie krótszym niż 60 sekund.

Aby znaleźć odpowiedź, nie będzie potrzebna zaawansowana wiedza matematyczna, ponieważ nie jest to skomplikowane równanie. Do znalezienia rozwiązania potrzebne będą jednak pewne podstawowe operacje. Tak więc ta gra jest idealna dla dorosłych i nastolatków, którzy chcą się dobrze bawić, jednocześnie wzmacniając swoje umiejętności matematyczne.

W tej układance znajdują się 4 trójkąty z liczbami i logiczna sekwencja, aby znaleźć brakującą liczbę w środku. Aby przejść ten test, trzeba myśleć na nogachMusisz być w stanie analizować i używać podstawowych operacji.

Po pierwsze, ważne jest, aby zauważyć, że każda liczba jest ułożona w przemyślany sposób, a nie losowo. Po drugie, pierwsze trzy trójkąty mają rozwiązanie, które znajduje się w środku trójkąta. Odpowiedzi te powinny posłużyć do podążania za logiką.

Aby to zrobić, nie wahaj się przynieść długopisu i papieru, a nawet pomocy z zewnątrz. Jest to szczególnie trudna łamigłówka, ale może ujawnić w tobie matematycznego geniusza. Pamiętaj: masz tylko 60 sekund na jej ukończenie i nie więcej.

Rozwiązania tego testu

Jeśli znalazłeś 3, to gratulacje! Masz wysokie IQ i jesteś dobry z matematyki. Ten wynik jest dość trudny do uzyskania. Przede wszystkim trzeba wiedzieć jak to zrobić.należy odjąć dolną liczbę od wierzchołka trójkąta. Następnie mnożymy ją przez liczbę po prawej stronie. Jeśli wykonałeś te obliczenia, jesteś geniuszem.

Legrisou.fr

Jeśli tak nie jest, nie martw się! Tylko 50% graczy przechodzi ten szczególnie skomplikowany test.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.