Strona główna » Nowosci » Test IQ: Zauważenie jakichkolwiek różnic u dziecka narciarskiego powinno być łatwe.

Test IQ: Zauważenie jakichkolwiek różnic u dziecka narciarskiego powinno być łatwe.

Pokaż, że jesteś kimś więcej niż tylko dobrym obserwatorem dzięki temu testowi IQ!

Jeśli spędzasz dużo czasu w internecie, dlaczego nie rozproszyć się podczas używania mózgu za pomocą testów wizualnych? Testy IQ gier różnicowych pozwalają sprawdzić umiejętności wizualne i rozeznanie. Musisz wykorzystać swoje umiejętności obserwacji i wyostrzyć ostrość widzenia, aby zdać egzamin.

Test IQ: „Znajdź różnice na zdjęciach tych dzieci”.

Proponujemy Wam test IQ związany z białymi świętami! Na poniższym zdjęciu widać dwa zdjęcia dwóch młodych ludzi na łyżwach jeżdżących na nartach. Aby zdać ten test IQ, musisz znaleźć różnice między tymi obrazkami. Masz 15 sekund na ich identyfikację! Czy uważasz, że możesz to zrobić?

Test IQ: odpowiedzi na wyzwanie

Minęło już 15 sekund. Mamy nadzieję, że to wystarczyło i że udało się Wam znaleźć 3 różnice! Rzeczywiście, trzeba będzie znaleźć 3 błędy ukryte w obrazku. Znalazłeś tylko 2? Spójrz na poniższy obrazek, aby dowiedzieć się, które odpowiedzi są poprawne!

Rozwiązanie: Właściwie 3 różnice były dość łatwe do znalezienia, jeśli jesteś dobrym obserwatorem. Byli to :

  • księżyc, który jest nieobecny na zdjęciu po prawej stronie;
  • kolor drugiego drzewa, które jest czarne, a nie zielone jak na pierwszym zdjęciu;
  • obecność gałęzi drzewa u stóp dziewczynki na drugim zdjęciu.

Jeśli zdałeś test IQ dnia, to właśnie udowodniłeś, że jesteś doskonałym obserwatorem. Jeśli natomiast nie znalazłeś tych trzech różnic, nie martw się, bo Twój obecny poziom może się jeszcze poprawić. Wszystko, co musisz zrobić, to poćwiczyć. Możesz to zrobić, wykonując codziennie test IQ. W ten sposób można wytrenować swój mózg, aby lepiej rozpoznawał różnice.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.